Чувствате ли се удовлетворени?

  • 1 846
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 488
Не сексуално... Mr. Green който това го вълнува, може да не чете нататък.

Покрай всичките теми за работа, я да ви питам и аз – чувствате ли се удовлетворени в професионално отношение?
Не говорим за пари, ясно е, че колкото повече, толкова повече, а по-скоро за това, дали сте намерили призванието си. Знам, че в нашите условия е трудно да се работи това, което искаш и ти харесва, споделете дали сте открили вашата мечтана работа? Ако не, дали поне знаете каква е тя?
Аз на моменти се чувствам много депресирана от това, че не зная какво искам да правя в живота си, работила съм много неща, но всичко бързо ми омръзва и все търся ново и ново... и чак понякога се отчайвам, че няма никога да намеря “призванието”... Въобще има ли таквоз животно???  newsm78
И като продължение на питанката, ако примерно ударите джакпота или самотната ви леля от Ориндж Каунти примерно ви остави състоянието си (дай боже всекиму  Laughing), ще продължите ли да работите и какви мечти свързани с работа ще осъществите?

# 1
  • Мнения: 1 418
Ох,имаше такава тема вече...

# 2
  • Мнения: 495
Аз на моменти се чувствам много депресирана от това, че не зная какво искам да правя в живота си, работила съм много неща, но всичко бързо ми омръзва и все търся ново и ново... и чак понякога се отчайвам, че няма никога да намеря “призванието”... Въобще има ли таквоз животно???  newsm78
И като продължение на питанката, ако примерно ударите джакпота или самотната ви леля от Ориндж Каунти примерно ви остави състоянието си (дай боже всекиму  Laughing), ще продължите ли да работите и какви мечти свързани с работа ще осъществите?
имам познат в САЩ, чиято работа е да разработва проекти по поръчка на даден работодател с цел даване предложения за създаване на такава работна обстановка и като цяло политика на фирмата към служителите, че да бъдат те максимално продуктивни и удовлетворени от работата си, съответно да се задържат на същата дълго време, а не година и чао
по въпроса за наследството - ще работя свободна професия и ще се занимавам с благотворителност

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Мииии... не Grinning
Бедата ми е, че имам желание да се занимавам с още 10 неща, освен с това, в което в момента... и понеже е оевадно, че няма възможност всички да вървят паралелно, всички куцат, което дразни...

# 4
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Професионално - да  Simple Smile
Финансово - хич  Confused

# 5
  • Мнения: 15 619
Не съм си намерила призванието.
Де се е дянало?!?! newsm78
Ако имам много пари пак ще работя, но нещо различно...

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Единственото, от което не съм доволна, е, че в момента няма много работа и половин ден си клатя краката. И само мрънкам да ми дават да правя нещо Blush Но от самата работа съм предоволна, толкова много желание имам и ми харесва.

Дори да имах богата леля, пак щях да работя, 1 година вкъщи ми беше много и се изнервих, сега като трябва да оставам болнични, ме е яд много. От друга страна, ако бях зарината в пари, може би нямаше да работя, а да ходя на пазар по цял ден Whistling

# 7
  • Мнения: 3 447
Ми... то не ми е само едно призванието... Но поне разбрах, че не е това, за което съм учила  Simple Smile Работила съм различни неща, някои са ме вдъхновявали, други просто не са ми били неприятни... Но не мисля, че има професия, която да ме изчерпва напълно и да си кажа "Ей тва е, с нищо друго не ми се занимава". Общо взето, в последните години съм хванала една посока, която ми допада... пък да видим докога.

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Да.
Не съм предполагала, че няма да ми се налага да работя. Но е така. И затова си избрах работа, която да ме удовлетворява. Засега - професионално. Наближава времето, в което ще ме удовлетворява и финансово.

# 9
Общо взето съм доволна от работата си, но пък ако получех наследство знам с какво бих се занимавала - или бих работила в някое списание като National geographic като фотограф или пък направо бих си създала собствено списание с подобна тематика зависи от размера на наследството Simple Smile))))

# 10
  • Мнения: 6 167
в общи линии  животът ми преминава през различни етапи.
за етапа в който се намирам търся ново призвание, защото старото
се оказа непододящо.
мисля, че съм намерила новата идея и съм много доволна от това.
скоро ще почна и пари да печеля  Party

# 11
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не съм удовлетворена от работа си - не че не се справям, а като призвание.
 Никога не съм искала да работя това, което работя и никога не ми е харесвало, но обстоятелствата ни притиснаха, а и финансово не е зле...обаче се получи омагьосан кръг...навсякъде искат опит за да има  добро заплащане , а не мога да си позволя да екпсериментирам и да остана без заплата.
 Ако получа наследство ще се занимавам с нещата, които ми харесват и където ми е силата - просто не мога да стоя без работа.

# 12
  • Мнения: 488
Ох,имаше такава тема вече...
М, съжалявам, но не мога да изчета целия форум или да я търся...ако не те вълнува, не чети. Който го интересува, ще отговори и му благодаря  Wink

# 13
  • Мнения: 237
Точно съм в процес на търсене на работа и се надявам да намеря такава ,каквато ме удовлетворява!
 newsm78Малко трудно,ама дано успея.Ако го направя пак ще се включа в темата Wink

# 14
  • Мнения: 2 195
Не работя все още , но пък започнах пак да уча по призванието си ... Дано да си намеря такава работа  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт