Помощ!!!

  • 653
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 362
Привет, мами!
Моля, помагайте   Praynig
Поканени сме в четвъртък на рожден ден на 5-годишно момиченце! И незнам какво да й купя!
То си е дете, което всичко си има! Но все пак.
По-конкретно питам с какво обичат да си играят децата на 5???

# 1
  • Мнения: 2 700
Виж в сайта igra4kite.com - там артикулите са сортирани по възраст.
Иначе се сещам за занимателни игри, комплекти за рисуване, пъзели, магнитни дъски.
Не знам дали модата не е отминала, но доскоро най-популярни бяха комплекти с понита.
Тази година дъщерята на приятелката ми /също на 5 години/ си беше поръчала касов апарат.
Ако се разровиш в "Нашите деца" има много теми за подаръци.

# 2
  • Мнения: 3 457
моята е по пъзелите м/у 160-250 4асти на трефъл и равенсбургер Peace на 5 и половина е де

# 3
  • Мнения: 207
Мисля,че една хубава мозайка много ще я зарадва Peace

# 4
  • Мнения: 832
моята е по пъзелите м/у 160-250 4асти на трефъл и равенсбургер Peace на 5 и половина е де

И аз мисля, че пъзел е много добра идея за 5 годишно детенце.

# 5
  • Мнения: 13 512
Е,може ли да сложиш такова заглавие на темата си? Зов за помощ затов,аче не можеш да измислиш подарък ли? Хайде спрете с такъв род заглавия, има и други начини да предизвикате интерес.

# 6
  • Мнения: 2 936
аз в началото на тази година подарих комплект на Уинкс,точно за 5 г.дете  Peace
има ранички със шишета за вода,кутия за храна...а също ..химикалки,тефтерчета,бележници,гумички,моливи-които също може да събереш в 1 подарък!
но може вече да и е минала "модата" и на тях!

# 7
  • София
  • Мнения: 362
Благодаря ви, милички   Hug
А Monda, извинявай за това, че заглавиетро ми те е потресло - просто не си обяснявам как може тема за зов за помощ за опзване или възстановяване на нещо (не дай си боже) да попадне в тази тем. А аз наистина се нуждая от помощ - нямам представа с какво играят петгодишните.

P.S. Татко й ми е шеф Simple Smile  Подсказа ми какво е искала от дядо Коледа, а той не й го е донесъл, защото го нямало в магазините Simple Smile - това един стоматологичен комплект. Не го ли намеря обаче - пъзел ще е!!!     bouquet Hug

# 8
  • Мнения: 1 883
Е,може ли да сложиш такова заглавие на темата си? Зов за помощ затов,аче не можеш да измислиш подарък ли? Хайде спрете с такъв род заглавия, има и други начини да предизвикате интерес.
Peace Peace Peace

# 9
  • Мнения: 1 640
Комплект за моделиране или за отливки и оцветяване.Децата обичат да майсторят.

Общи условия

Активация на акаунт