Отново за новата Частна АГ в Бургас

  • 574
  • 2
  •   1
Отговори
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
Момичета вчера мъжо е видял че в Изгрев по пътя за Сл.бряг има нова клиника и днес минал да види за какво става въпрос.Пишело Многопрофилна Болница за активно лечение newsm44 newsm44 дали това няма да знечи че вече ще ди имаме друго родилно.Изглеждала страхотно но не била отворена.Някой знае ли за какво става въпрос newsm78?Той каза че така като гледа тия дни ще я отворят.
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig дано да има АГ и да са дръпнали добрите специалисти та бебо да се роди тук,че не съм за пътувания.

# 1
  • Мнения: 229
Доколкото разбрах, в тази болница няма да има Родилно отделение,защото до нея ще строят друга частна клиника по АГ.

# 2
  • Мнения: 3
Съжалявам,че ще те разочаровам,но в тази частна клиника няма да има родилно.Тази информация я имам от моята гинеколожка.Тя ми каза,че ще има частна АГ клиника ,ще се намира в Житарово,но тепърва се строи,ще е на "Св.София".И понеже и на мен ми предстои скорошно раждане и аз не исках да мизерствам в държавната,но тя ми каза,че чак за второто ще мога да раждам там .И на мен ме е яд ,но няма начин.

Общи условия

Активация на акаунт