Изява по ТВ - Кохлеарна имплантация!

  • 1 237
  • 13
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 168
Здравейте мамчета!
Не съм писала одавна, но и сега нямам време! Embarassed
Който има възможност нека тази вечер от 20,30 да гледа канал ЗДРАВЕ!
Ще се говори за кохлеарната имплантация!
Аз ще съм един от гостите.Не знам колко ще ми дадат думата, но ще се опитам да кажа някои от проблемите за нашите случаи!
Подкрепете ме! Grinning
БЛАГОДАРЯ!
Вече и набелна Евроком има канал ЗДРАВЕ

Последна редакция: вт, 29 апр 2008, 04:28 от iskrica_nadejda

# 1
  • Мнения: 2 563
Здравейте мамчета!
Не съм писала одавна, но и сега нямам време! Embarassed
Който има възможност нека тази вечер от 20,30 да гледа канал ЗДРАВЕ!
Ще се говори за кохлеарната имплантация!
Аз ще съм един от гостите.Не знам колко ще ми дадат думата, но ще се опитам да кажа някои от проблемите за нашите случаи!
Подкрепете ме! Grinning
БЛАГОДАРЯ!
Вече и набелна Евроком има канал ЗДРАВЕ

Нямам възможност да гледам, но се радвам, че се говори по въпроса. Имаше ли и имплантирани възрастни? КОи проблеми се споменаваха? Гостуваха ли лекари?

# 2
  • Мнения: 644
Здравейте мамчета!
Не съм писала одавна, но и сега нямам време! Embarassed
Който има възможност нека тази вечер от 20,30 да гледа канал ЗДРАВЕ!
Ще се говори за кохлеарната имплантация!
Аз ще съм един от гостите.Не знам колко ще ми дадат думата, но ще се опитам да кажа някои от проблемите за нашите случаи!
Подкрепете ме! Grinning
БЛАГОДАРЯ!
Вече и набелна Евроком има канал ЗДРАВЕ

Нямам възможност да гледам, но се радвам, че се говори по въпроса. Имаше ли и имплантирани възрастни? КОи проблеми се споменаваха? Гостуваха ли лекари?


Днес ще го дават директно по ТВ Здраве и аз ще съм там.
Да ще има лекари,Цветков и Дончев.
Още незнаем какво точно ще ни питат   newsm78
Малее умирам от сраммм   Embarassed

# 3
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Теди, Мира, стискам палци ще се представите на ниво, няма страшно   bouquet
За съжаление нямам такава телевизия, жалко, исках да го гледам...

# 4
  • Мнения: 2 563
Здравейте мамчета!
Не съм писала одавна, но и сега нямам време! Embarassed
Който има възможност нека тази вечер от 20,30 да гледа канал ЗДРАВЕ!
Ще се говори за кохлеарната имплантация!
Аз ще съм един от гостите.Не знам колко ще ми дадат думата, но ще се опитам да кажа някои от проблемите за нашите случаи!
Подкрепете ме! Grinning
БЛАГОДАРЯ!
Вече и набелна Евроком има канал ЗДРАВЕ

Нямам възможност да гледам, но се радвам, че се говори по въпроса. Имаше ли и имплантирани възрастни? КОи проблеми се споменаваха? Гостуваха ли лекари?


Днес ще го дават директно по ТВ Здраве и аз ще съм там.
Да ще има лекари,Цветков и Дончев.
Още незнаем какво точно ще ни питат   newsm78
Малее умирам от сраммм   Embarassed

Няма страшно!

Радвам се, че Цветков ще е там. Той ще си каже много ясно и за проблемите при възрастните - как си плащат импланта от джоба и какви сериозни последици има това не само върху състоянието на джоба им, но и върху напредъка на кох. имплантация у нас.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 356
Къде сте бе, мацки?
Дават новини някакви от 10 мин, а сега нещо за ваксините ще говорят  newsm78

# 6
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
         Вече съм на "Здраве", гледам и ще разкажа!

# 7
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Хайде, разказвайте, че аз се отнесох с дребната и не гледах нищо...
Пък и баща ми е окупирал телевизора  Confused

# 8
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
            Най-напред да кажа, че точно тая вечер Злодейко Злодеев беше решил да крещи, да хленчи и да бъде недоволен от всичко, тъй че слушах с едно ухо, но:мили момичета, справихте се добре, представихте много правдиво проблемите и притесненията на всяка една от нас, всеки на ваше място би изглеждал по същия начин, още повече присъствието на доктор Дончев ви успокояваше (според мен). Ще  продължа след малко, защото Венци продължава да е, най-меко казано, шумен.

# 9
  • Мнения: 644
Ето една от''потърпевшите'' Laughing
Да Ви кажа честно беше доста вълнуващо,въпреки,че бяхме доста притеснени от неизвестното.
Значи отидохме ние там и понеже преди да влеземе в студиото имаше въвеждане в темата нас ни вкараха в гримьорната да ни пооправат малко(май нямахме нужда щото бяхме толкова червени,че.... Embarassed )
та питаха ни:
как сме открили,че детето не чува,
как сме се решили на тази операция,
кой ни помага за развитието на децата(рехабилитаторите),
как децата се справят с този си проблем(дали си махат апаратите),
за колко време са свикнали с него,
как другите им влиаят,
в какви заведения ги водиме,дали масови или специализирани ясли,драдини,училища,
как се справяме ние родителите в къщи,
какво ни тежи-с какво помага държавата и с какво не....
Имаше и още ама не си ги спомням      Embarassed   незнае къде се намирам разбираемо е   Hug  Добре,че беше Мира,та да побъбри повечко и да осветли поне малко хората   smile3501
Еми в общи линии такива бяха въпросите.
И да знаете,че ние нищо предварително не знаехме на какви въпроси ще отговаряме.Беше съвсем истинско и без никакви монтажи   Wink
Дано не сме изглеждали тъпо или поне не много притеснени,еле па аз   smile3506


п.п ако някой не го е гледал,а му се иска може утре да гледа повторението от13.30 по ТВ Здраве.

# 10
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
             Да продължа. Според мен водещия беше по-притеснен и от двете мами, но въпросите засегнаха темите, които е написала Tediiva. След това имаше интервю с доктор Дончев. Той разказа, че при посещението си в Австрия, колегата му Баумгартнер е споделил, че в Австрия се раждат едва четири-пет деца с такъв проблем!!! При това Австрия е страна, която е голяма горе-долу колкото България. Оказва се, че там новородените се ваксинират срещу някакъв вирус, който причинява менингита, а менингит е една от вероятните причини за придобита глухота. Не мога точно да цитирам, защото около мен беше шумно, и не можах да разбера защо тук не правят такава ваксина. Както винаги, времето беше малко, но обещаха да продължат темата и в други предавания. Ако нещо друго се сетя, ще пиша утре пак. thumbsup

# 11
  • Мнения: 2 543
Ето какво става като оставиш компютъра в ръцете на натрапници! Прпопуснала съм всичко! Не че знам дали изобщо я имам тази телевизия!  Ще я потърся и ако имам - ще гледам повторението.
За противоменингитната ваксина - има я и тук, но не е от задължителните. Аз ви я бях споменала като задължителна преди операцията. Ето, пак ви напомням - сложете я!
И все пак, 4-5 деца в Австрия на година... Може би само 4-5, които са оглушали в следствие на менингит, но 4-5 глухи деца изобщо... не ми се вярва. Това е твърде малко за която и да е страна, за съжаление. Sad

# 12
  • Враца
  • Мнения: 871
Еййй,как мее яддддд.Все не съм в час.Няма ли повторение или някой да го е записал.Много ми се иска да го гледам.И друг път по-рано казвайте,че от децата не се дореждам да седна на комп..Мира ,защо не ми прати смс...наистина ме е яд!

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 168
Здравейте отново!
В общи линии аз съм доволна от представянето ни с Теди на екрана!Въпреки , че и аз чух за тази телевизия за първи път!
ТА!Аз имах за цел да кажа, че нашите деца( децата с увреждания ) имат нужда от освен от лекарства, операции, рехабилитации и от консултации с най различни други специалисти.Например психолози.И целия този екип от специалисти да наблюдава детето непрекъснато и да го напътства и да прави жшвота ме по нормален!!Също исках да изтъкна и проблема с интеграцията!Че нашите деца като имат нужда от допълнителна помощ да седят затворени и неуки и да не контактуват със хора ли?
Исках да кажа на обществото, че и те са хора, но по различни!!!!
какво като някои не чуват или не виждат или не могат да ходят или трябва да им повториш по 2 два пъти нещо?
Те също имат чувства, те също искат да се развиват..................
Извинявам се , че пиша малко яростно!Не съм влизала одавна във форума( ЗАЩОТО ВСЕКИ ПЪТ КАТО ВЛЯЗА СЕ РАЗШРОЙВАМ И ОТЧАЙВАМ)
Вярно че предаването не стана както исках, но силно се надявам тези които са гледали да са разбрали какво искам да кажа и да го споделят и с други хора! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт