Моля помогнете ми за моя бал!(салон "Фетиш", дизайнери ...)

  • 1 607
  • 16
  •   1
Отговори
Моля, Ви дами помогнете ми за да изживея моя бал незабравимо!!! Бих икала да ми помогнете с адреси на добри дизайнери и да намеря салон Фетиш!!!!!! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Grinning Grinning Grinning Joy bowuu newsm78 wavey hug balloon  bigdance2 smile3509 photo 4470 newsm19 newsm81 pletka mobilephone dancing

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 20:28 от Дивиана

# 1
  • Мнения: 5 539
Ти сигурна ли си, че с този правопис няма да те оставят да повтаряш 12 клас? newsm78

# 2
  • Мнения: 1 418
Божа работа! Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 956
Малеее- оправи си поне заглавието  ooooh! ooooh! ooooh!

# 4
  • Мнения: 4 053
Ти сигурна ли си, че с този правопис няма да те оставят да повтаряш 12 клас? newsm78

 hahaha hahaha hahaha

# 5
  • Мнения: 1 813
Айдееееее почна се пак даскалиците с червените химикалки.
Попитаха за салон "Фетиш" аз поне го разчетох ако Вие не сте.
Та моля,който може да помогне,останалото го запазете за децата,внучетата,учениците (към преподавателите) .  Stop

# 6
  • Мнения: 2 672
Айдееееее почна се пак даскалиците с червените химикалки.
Попитаха за салон "Фетиш" аз поне го разчетох ако Вие не сте.
Та моля,който може да помогне,останалото го запазете за децата,внучетата,учениците (към преподавателите) .  Stop

 Peaceмдааа

По темата - трудно се намират такива

# 7
  • Мнения: 2 673
Адреса на "Фетиш" е ул. Бузлуджа 7, тел. 8517246. Там ще ти направят и хубав маникюр. Успешно завършване, и късмет!!!

# 8
  • София
  • Мнения: 4 736
Не е ли още рано да се мисли за баловете  newsm78

# 9
  • Мнения: 2 229
От "помогнете ми за моя за бала" разбрах да й помогнем за на мъжа й бала нещо. Mr. Green
По темата, вече са казали адреса, аз не го знам тоз салон...

А за притеснилите се за нейното завършване - 1ви и 12ти клас не се повтарят!! Mr. Green

# 10
Не е рано,и аз тази година имам бал и вече ще избирам цвят и плат за роклята,още октомври си запазих час на фризьор,че бяха останли няколко свободни в града  Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 1 626
Не е рано,и аз тази година имам бал и вече ще избирам цвят и плат за роклята,още октомври си запазих час на фризьор,че бяха останли няколко свободни в града  Joy

Октомври месец си запази час за май? Е на тва му викам график аз! Ми те откъде са сигурни, че ще им функционират салоните, бе?

От "помогнете ми за моя за бала" разбрах да й помогнем за на мъжа й бала нещо. Mr. Green
По темата, вече са казали адреса, аз не го знам тоз салон...

А за притеснилите се за нейното завършване - 1ви и 12ти клас не се повтарят!! Mr. Green

Това за мъжа, много ме развесели  Laughing Не се бях сетила!

# 12
  • София
  • Мнения: 2 157
От "помогнете ми за моя за бала" разбрах да й помогнем за на мъжа й бала нещо. Mr. Green
По темата, вече са казали адреса, аз не го знам тоз салон...

А за притеснилите се за нейното завършване - 1ви и 12ти клас не се повтарят!! Mr. Green
smile3532 newsm10

# 13
  • Мнения: 46
Мило момиче, браво на теб! Не е рано, на време си се сетила! Моята дъщеря беше абитуриентка през миналата година и още през януари си беше избрала модела и модната къща-"Романтика".Те имат сайт ,а също така предлагат и италианска колекция на Eddy K.Работят с италиански платове ,коректни са и цените са поносими. Красив и незабравим бал!!

# 14
Благодаря, Ви че ми казахте за грешките!!! Просто не съм свикнала да пиша на фонетика и не съм обърнала обърнала внимание!!!! Извинявам се!!! А седващия път когато отпраяте критики Ви моля да напишете и савет относно темата.

Общи условия

Активация на акаунт