"Clinique Repairwear"-някой ползвал ли е?

  • 951
  • 7
  •   1
Отговори
Някой ползвал ли е "Clinique Repairwear"? Ако да може ли някакви отзиви, не мога да разбера това нещо като крем ли или лосион, който се нанася с тампонче? Подходящ ли е за млада кожа?
И последно, ако не е много нахално в ягодката има цена US$ 53.00 - добра ли е ? Rolling Eyes newsm78

# 1
  • Мнения: 13 512
За кой Repairwеar говориш? аз ползвам нощен и околоочен.На колко години си? С каква кожа?

# 2
Аз имам дневен крем и крем за околоочния контур.Моята кожа е доста претенциозна и честно казано и двата крема ми идвам малко тежки и известно време след нанасянето им започвам да си усещам лицето мазно. Относно кремовете напоследък започвам да ставам фен на Lancome Peace

# 3
  • Мнения: 13 512

Ako говориш за този-това е кремообразен лосион за мазна кожа/нощен/,затова е и по-лека форма от крема. Аз ползвам кремообразната форма,  но от месец насам ми идва тежък, ще го сменя с лосиона.явно кожата ми е станала по-мазна.

# 4
  • Мнения: 1 941
Монда, става въпрос за дневния вариант на лосиона.

На 27г. съм, кожата ми е нормална, със склонност към омазняване. Ако това чудо е много мазно, сигурно ще лъсна като любеница  Joy

# 5
  • Мнения: 2 529
Аз съм на 30 и все още ползвам хидратиращи кремове за лицето (в момента този:   ) и малко по-силни за около очите, защото там кожата ми е по-суха. Този си е антиейджинг и е доста по-силен, затова и цената му е по-висока от тази на хидратиращите кремове на Clinique, които са на цена около 40$. Не знам каква ти е кожата, но защо първо не се консултираш с козметичката си например.

# 6
  • Мнения: 13 512
Монда, става въпрос за дневния вариант на лосиона.

На 27г. съм, кожата ми е нормална, със склонност към омазняване. Ако това чудо е много мазно, сигурно ще лъсна като любеница  Joy
не ,лосиона  е за мазни кожи...за суха има такъв крем.

# 7
  • Мнения: 1 941
Жалко, явно не е за мен това лосионче. Много ми харесваше шишенцето с пулвелизатора. Мерси за помоща момичета

Общи условия

Активация на акаунт