Помагайтеее!!!!!Нещо за хомеопатията???Има ли е ефект???

  • 1 031
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте!Аз съм от Смолян,дъщеря ми е на 3 и половина годинки и от известно време сме с диагноза бронхиална астма!Много се притеснявам!Посетихме доста лекари,включително и алерголог,но малката продължава да кашля сутрин!!!!Не знам какво да правя!Чудя се за хомеопатия!Какво ли не опитахме от бабини лекове до много антибиотици!!!!!!!Помагайтееееееееееее Cry Sad Cry

# 1
  • Мнения: 2 237
С две ръце бих ти препоръчала хомеопатията !!! Аз лично така излекувах себе си,а сега лекувам и дъщеря си.Откакто пие хомеопатични капки,рядко боледува,а ако случайно се разболее минава за бързо и без проблем.
Тук във форума имаме хомеопат и се надявам да се включи и той за да ти даде повече инфо. Peace

# 2
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
blizna4e
Цитат
Тук във форума имаме хомеопат и се надявам да се включи и той

 - близначе, оправдах надеждата ти... Peace

Цитат
Какво ли не опитахме от бабини лекове до много антибиотици!
- Е това е, Хомеопатията е накрая, последното за което се сещат хората... но, както пише в Библията - "Последните ще станат първи"

 - Хубавото е, че все пак навреме стигате до Хомеопатията, преди да се хронифицира процеса.
 - За Смолян незнам, но в Пловдив мога да Ви дам адрес на Класически Хомеопат. Peace

# 3
# 4
  • Мнения: 903
stiliqna, имам приятелка от Смолян,която лекува момченцето си предимно с хомеопатия. Влез в смолянската тема и питай./Приятелката ми е Zuzi/
Дано дъщеря ти скоро да се оправи Praynig

Общи условия

Активация на акаунт