Въпрос за русите кичури....

  • 4 418
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 644
Искам отново да си направя руси кичури,но излежда пигментацията на косата ми е такава,че не стават много светли ,а жълтеят Crossing Arms
Това много ме дразни и всеки път се надявам да станат...Фризьорката ми прави всичко необходимо,слага ми някаква боя/или незнам какво си/ уж да убие жълтото,но след няколко измивания е същото #Cussing out.Пробвах да стоя по-дълго с Блондор-а но ми се къса косата....
Пробвах и да се къпя с шампоан-оцветител с платинен цвят,но ми се появи пърхут ooooh!
Затова искам да попитам тези ,които са постигали този ефект- знаят ли с какво става?Ако знаете -кажете ми-ще си го купя и дано този път се получи...
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 111
Здравей! Не казваш какво е това "всичко", което е пробвала фризьорката ти. Нормално е на тъмна коса кичурите да стават жълти ако се изпозва не каквото трябва. Аз използвам Чифели за кичурите, стават светло руси, естествения ми цвят е кестетяв (нито много тъмно, нито пък и много светло). След него използвам Лонда 87 - Северно русо, за да ставнат сиви кичурите. Много зависи какъв е естетвения цвят на косата ти. Пробвай да смениш фризьорката  Wink

# 2
  • Мнения: 2 897
Здравей! Не казваш какво е това "всичко", което е пробвала фризьорката ти.
........... Пробвай да смениш фризьорката  Wink

Не е непостижимо да се матират кичурите,за да се убие жълтият оттенък.Възможно е боята,с която те прави да е по-слаба.Иди в друг салон и обясни какъв е проблемът.Недей да експериментираш сама в къщи-ще стане по-лошо.

# 3
  • Мнения: 3 743
Аз си матирам кичурите с тониращия балсам на Престиж - Silver Effect. Много съм доволна, кичурите ми стават сиво-бели Peace Има и други тоналности на балсама, но на мен точно този най-много ми харесва.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 644
Здравей! Не казваш какво е това "всичко", което е пробвала фризьорката ти. Нормално е на тъмна коса кичурите да стават жълти ако се изпозва не каквото трябва. Аз използвам Чифели за кичурите, стават светло руси, естествения ми цвят е кестетяв (нито много тъмно, нито пък и много светло). След него използвам Лонда 87 - Северно русо, за да ставнат сиви кичурите. Много зависи какъв е естетвения цвят на косата ти. Пробвай да смениш фризьорката  Wink
Ами тя ми слага шапката и след това нещо синкаво-май е Блондор,като престоя определено време ми измива косата и слага някаква боя.И аз съм си носила боя да ми слага на кичурите,но след време пак стават жълтеникави ooooh!Цвеат на косата ми е кестеняв- нито светъл нито тъмен.Имам позната ,на която косата е по-тъмна и при същаат фризьорка ,със същите процедури стават мн.светли кичурите...май е до коса....
Zorie- определено не мисля да експериментирам сама.Въпроса ми е ,понеже съм много доволна от фризьорката и не мисля да я сменям,но просто не се получава това с цвета на кичурите ми.затова и питам,за да си купя и да й го занеса.
Ия - точно същото ползвах и аз-да ставаше страхотен цвят,но ми се появи пърхут #Cussing out

# 5
  • Мнения: 1 544
много пъти съм си правила кичури с различни блондори и винаги имам този проблем ,но последния път което беше май месец моя приятелка фризиорка ми даде малко от нейния блондор от салона -професионален на лореал. До ден днешен са ми бели и нито боя съм слагала  нито съм ги матирала те понеже са 3 големи и са под слой коса та корените не им се виждат че са ми стигнали вече до под ухото. Таега искам да си направя още и чакам да ми каже колко грама е и колко струва да ми го поръча от салона им.

# 6
  • Мнения: 5 362
Има матиращи балсами,които се слагат да убиват жълтото.Би трябвало фризьорката ти да го прави това.
Иначе на Лонда има едни такива,които можеш да си купиш и да ги нанасяш вкъщи сама.Бяха 3 или 4 цвята,като единия е сив- точно за такива жълти отенъци.

# 7
  • Мнения: 4 053
Аз си матирам кичурите с тониращия балсам на Престиж - Silver Effect. Много съм доволна, кичурите ми стават сиво-бели Peace Има и други тоналности на балсама, но на мен точно този най-много ми харесва.

и аз съм доволна от този балсам,
ама аз ползвам този за побелели коси,не защото съм побеляла,ами защото с него постигнах желания и от теб ефект Peace

# 8
  • Мнения: 5 668
FlutterЗдравейте момичета. По въпроса с матирането нищо не мога да кажа, защото тази процедура никога не съм я правила. Като ми направят кичурите, така си и стоят до следващото ходене. Но моя колежка ходи също да си прави кичури /при друга фризьорка/ и след време гледам че кичурите и са почнали да стават по-жълти от първоначално направените. Та тогава тя ми каза че ще ходи да й ги матират, нещо на което аз никога не съм ходила. След матирането кичурите й пак бяха предишните /първоначалните/. Незнам с какво ме боядисват но такова нещо като матиране не ми прилагат после, за което съм доволна. Party

# 9
Аз бях доволна от тия матиращи препарати на Лонда.

# 10
  • Мнения: 3 743
Аз бях доволна от тия матиращи препарати на Лонда.

Преди време питах за тях и ми казаха, че не се внасят вече.

# 11
  • Мнения: 4 053
Аз бях доволна от тия матиращи препарати на Лонда.

Преди време питах за тях и ми казаха, че не се внасят вече.

даа,няма ги вече Naughty

# 12
  • Мнения: 6 958
Матиращото на Yansey ми помага на мен   bouquet

# 13
  • Мнения: 8 917
Аз бях доволна от тия матиращи препарати на Лонда.

 И аз, но ги няма вече Sad

# 14
  • Smallville
  • Мнения: 994
Много е важно основата,която ти направят да е достатъчно светла,за да поеме матировката.Ако кичура е жълт,той се замаскирва първоначално,но после се отмива много бързо.Моя съвет е да пробваш при друга фризьорка с други препарати,сега има толкова и разнообразни,че няма начин да не стане.Просто не е възможно в един салон да има от всички продукти,които се използват,може би този който използва твоята фризьорка да ти идва слаб и да не се получава задоволителен резултат.Понякога много тъмна коса се изсветлява лесно,зависи от количествто пигмент,което генетично е заложено,а друг път гледаш светла коса,а тя неще и неще да става руса,все жълтее.Та така опитай други продукти,но за всеки случай питай твоята с каква марка работи,за да не попаднеш пак на същата. И още нещо,препоръчвам ти за да не си експериментираш с цялата коса,а поискай няколко кичура,така ще прецениш и решиш дали те задоволява резултата.Хайде успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт