въпросче за Aura slim

  • 1 051
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
Мамчета, купих си гел на Aura slim против целулит. В съставките видях една, която ме обезпокои. Знаете ли нещо за метил никотинат? Вреден ли е? Някоя от вас маже ли се с този продукт против целулит? Благодаря ви предварително за отговорите.  Hug

# 1
  • Мнения: 1 724
С този крем ми правеха антицелулитни масажи, според мен е средна работа. Самите масажистки казваха, че са му развалили качеството. В него има съставка, която предизвиква загряващ ефект, за да се подобри циркулацията в масажираните области. Може и да е въпросната съставка, която споменваш. 

Добре е хубаво да масажираш с него проблемните области, до пълно попиване на кремчето. Може да се появи зачервяване и усещане като боцкане с иглички, това показва че кремчето действа  Peace

# 2
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз се чудя тъкмо за Аура слим и Рефан.
Кое да избера от двете, кое е по-добро?

# 3
  • Мнения: 537
Aura slim съм използвала преди години, от него имаше някакъв ефект, но кожата много се зачервява и загрява от него. Аз съм го мазала в домашни условия и май после слагах неупренов клин за по-голям (уж) ефект. За вредни съставки тогава не съм гледала а и не съм била запозната. виж в google какво пише за търсената от теб съставна част.

# 4
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ползвала съм го. Загрява леко, и дотам. Никакъв ефект върху целулита, поне при мен.  Crossing Arms

А за съставката, щом е пуснат по аптеките (аз моя оттам си го бях взела), предполагам, че не е опасна. Ама то пък знаеш ли.... newsm78

# 5
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Изхабих една туба. Никакъв ефект няма. При мен нямаше дори загряване и зачервяване. Ще пробвам следващия продукт.

Общи условия

Активация на акаунт