има ли идеални деца

  • 974
  • 17
  •   1
Отговори
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
когато бях бременна се захласвах по красивите реклами с сладък бебок и усмихнати родители.изглеждаха толкова идеални.след като родих кики се усетих ,че изобщо не приличам на тези снимки.бях уморена, изнервена с ревящо бебе в ръце.сега година по късно се запитах дали наистина има идеални деца и родители.кики мина през всички периоди,заспивах ме на ръце,смуче си палеца,спи на нашето легло и още много неща който преди твърдо отричах да позволя.но когато заспи изглежда толкова невинна и сладка.и тогава разбирам,че дори да не сме идеални тя все пак ще си остане моето най-красиво момиче

# 1
  • Мнения: 2 631
Ама че тема... Sick
По вида на една снимка ли се съди, дали едно семейство е "идеално"!? Shocked
И въобще такова "животно" - "идеално" няма! Според мен, де! Wink

# 2
  • Мнения: 5 362
дори да не сме идеални тя все пак ще си остане моето най-красиво момиче
Peace

# 3
  • Мнения: 5 026

И въобще такова "животно" - "идеално" няма! Според мен, де! Wink
  newsm10
дори да не сме идеални тя все пак ще си остане моето най-красиво момиче
Peace
newsm10

# 4
  • Мнения: 3 360
Идеални няма,но това не ни пречи да ги обичаме с цялото си сърце,нали? Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 6 461
Едва ли с реклама може да сравни  забързаното ежедневие в което живеем motor.
В отглеждането на деца и други ангажименти.Не съм се замисляла дори и за миг.
Ако правя сравнение как сме изглеждали когато се роди голямото ми дете и как малкото -картинката е коренно различна  Sunglasses.
Тошко беше едно много спокойно бебче ,което мога да кажа ,че само спинкаше   sleepuuпо цял ден и цяла вечер .И то в кошарата Peace
Дълече бях от постоянното носене на ръце.Така успявах да си върша и работата в къщи без да бързам.
Пламчо се роди и беше едно ревящо бебе smile3541,което искаше да суче по цял ден и да бъде на ръце.Не признава кошарата.На вечер се налага поне на три пъти да ставам и да го вземам при нас на спалнята и след като заспи да го връщам обратно.
Край децата определено не съм изнервена,въпреки ,че ежедневните ми работи изостават и не мога да се вместя във времето,което никога не ми стига.
Това за мен няма значение .
Важното е да сме живи и здрави ,да се обичаме и уважаваме .Децата ни да живят спокойно и това спокойствие да го създаваме ние родителите.Децата винаги усещат напрежението в къщи ако има такова и това се отразява и на тях.
Рекламите са си реклами .Живота е коренно различен .
Нещата не са нито хубави ,нито лоши .Те са такива каквито си ги направим ние.

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Във форума всички майки и деца са идеални, всички го знаят Wink
 Аз мен не се имам за идеална майка, често се упреквам.Но едва ли има родител, аз който детето му да не е идеално Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 631
Дими,  smile3501!!!

# 8
  • Мнения: 7 723
Във форума всички майки и деца са идеални, всички го знаят Wink
 Аз мен не се имам за идеална майка, често се упреквам.Но едва ли има родител, аз който детето му да не е идеално Simple Smile

 Peace

# 9
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Абе то идеално нема!!! Никой не е идеален,но що се отнася до децата....за всяка майка нейното дете е най-хубаво, най-добро и всичко,което то прави е идеално. НАли знаеш приказката за моето гардже  Wink. ТАка че от една реклама не може да се съди за това дали едно семейство е щастливо или не. Важното е да се обичаме и да възприемаме себе си, децата си и близките си такива каквито са!!! ТОва определено ще ни направи по-спокойни без да се тормозим ,ама защо сега той/тя не са такива,каквито са в моите представи,защото това просто няма как да стане..... Hug

# 10
  • Мнения: 2 529
Във форума всички майки и деца са идеални, всички го знаят Wink
 

Разбира се, въобще има ли някой да се съмнява  Joy   Laughing  Wink

# 11
  • Мнения: 6 461
Във форума всички майки и деца са идеални, всички го знаят Wink
 
Е....... ,така трябваше да започна Mr. Green
Рекламите и перфектните форумски майки Laughing... Joy
Биляна....  bouquet

# 12
  • Мнения: 8 505
Идеални деца,идеални майки...ако някой някога срещне,нека ми се обади.

# 13
  • Мнения: 2 897
когато бях бременна се захласвах по красивите реклами с сладък бебок и усмихнати родители.изглеждаха толкова идеални.

Значи тези,които са напрвили рекламата са си свършили добре работата Simple Smile

Хич не съм идеална майка,но се старая да отгледам и възпитам един добър човек.Колко ще успея...времето ще покаже Wink

Идеални деца,идеални майки...ако някой някога срещне,нека ми се обади.
И на мен Mr. Green

# 14
  • Мнения: 667
Зависи от гледната точка, за едни едно е идеално, за други друго  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт