Отговори
  • Мнения: 498
Ами и аз съм като Левски  Mr. Green.... ама  newsm78
Реших да се пробвам със седмичната темичка , пък знае ли се може и да донесе късмет на повечето от ВАС. Прегръщам Ви силно , не се отчайвайте , както беше казал някой - ЩЕ ИЗГРЕЕ СЛЪНЦЕ И НА НАШАТА УЛИЦА. Heart Eyes Hug

# 1
  • Мнения: 1 436
Първа!  Mr. Green

Пускам кафето, че Голди и тя е като Левски  Wink



Днес е Бабинден, дано да ни е на късмет. По този повод, записвам се за нечакаща в неделя  Peace

Хубава седмичка на всички    bouquet

# 2
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Щом е така - и аз да се отчета. Пу за мен - втора съм Heart Eyes.
 А що се отнася до чакането и НЕчакането - чакам си и поне още месец-два ще я чакам Sad. Няма начин. Отново се лекувам - по-скоро долекувам, ама това е за съседната тема. Но пък да споделя колко мило ми стана днес, когато половинката ме погледна и ми каза " Кога и ние ще имаме бебче. Много ми се иска отново да усетя мъничко телце на гърдите си" (пояснение: той има щерчица на 5г. вече).

# 3
  • Мнения: 119
Добро утро от мен!
BLACK_R много се радвам, че се завърна. Липсвахме ти нали? Надявам се твоята темичка да донесе късмет и на теб самата, знае ли се... Стискам палци на всички и успешна седмица. newsm10

# 4
  • Мнения: 518
Записвам се и аз в седмичната тема Simple SmileТъй като работа ме чака и то доста съм отрано на компютъра ooooh!Късмет на бебеправещите,а на нечакащите EFP
Имам усещането, че накрая в седмичните теми ще остана само аз smile3518

# 5
  • София
  • Мнения: 1 555
Айде и аз ....тъкмо излизам от нас и се зарадвах,че толкова рано вече има седмична темичка... Hug

Аз тази седмица съм от чакащите....ама чакащите ову Laughing...че, милото заминава след една семица и, ако не я дочака... #2gunfire


Приятна седмичка на всички и много две чертички! Joy

# 6
  • Мнения: 686
Здравейте и от мен!

BLACK_R, хубава темичка!  Hug

Juturna, мерси за кафенцето! Стискам палци на теб и всички нечакащи!

Ивон, на теб пожелавам да хванете овулацията!

Успешна и лека работна седмица на всички!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 524
Добро утро и от мен милички!
Блек Р не съм те виждала от 100 години - специални поздрави и целувки, темичката е чудесна  Hug

Успешна седмица и да направите магистрала от  EFP

# 8
  • Мнения: 533
Добро утро, момичета  Hug
Желая успешна седмица и много усмивки на всички ви   bouquet , на всчики не/чакащи - дано скоро да видите двете чертички!
Аз с какво да се похваля - мъжът ми работи почти непрекъдното, неможем да се видим, пък за кекс да не говорим.

# 9
  • София
  • Мнения: 245
Добро утро и от мен!
Juturina, благодаря за кафето, стискам палци лелката да те забрави този път  Peace
Хайде, всички още този месец да видите радостните чертички  Praynig
Успешна седмица!

# 10
  • Мнения: 780
здравейте момичета Heart Eyes
пу и аз един път да се запиша на първата страничка  Crazy все се успивам Mr. Green
за кафенцето благодаря имам нужда от него че направо не мога да гледам днес сутринта си пътувахме от Сливен насам и направо не мога да гледам Wink
желая на всички ни много слънчева седмица с много положителни тестчета Praynig
сега да обновим списъка Mr. Green


10                                                            11                                            12                                                
91.rosist                                           101.dona mam4e                        111.Stre4ko                   
92.Wynche                                        102.АНДРЕАНА (myki)                 112.Tiff
93.donsyy                                         103.Меглена (Meghan)               113.GERA
94.Джувка                                        104.reni 7705                              114.Jujka
95.Letisiq                                          106.eli_dm                                   115.Клара
96.hana1                                          107.Яна                                      116.bin
97.Stephanie                                    108. БУБОН-2                              117.Крокодил
98.wwesie,                                        109.Crying Game                         118.Marianads
99.Аngela                                         110.елхичка                                119.dess76
100.New Valia


    13                                                14                                    15
120.munka77                              131.Валката                  141.kali
121.Stefito_17                             132.konstans                 142.babylove
122.Meqita                                  133.rose_madder           143.mackomacko
123.Desi_85                                134.dunaika                   144.nadiq
124.Iliana                                    135.Tiarra                      145.ellia_1
125.mimsat                                  136.mimiksim                 146. anna_m
126.Valenta70                             137.miriq                        147.St.Anger
127.marisasav                             138.mariabutti                148.mari_eta
128.sandcastle                            139.mileta                      149._MEGI_
129.Enti                                       140.Hellche                    150.tumbalina
130.Херелина                             


    16
151.Beni4
152.ins_dimitrova
153.tweety_f






1000-153=847



ами май са ни това новите мами ако има други дето съм ги изтръвала казвайте Hug

# 11
  • Мнения: 160
Здравейте и от мен Wink
Отдавна не съм ви писала, затова първо ще ви пожелая ЧНГ Hug, нека донесе на всички много здраве и така желаните EFP
ЧЕСТИТО на новите бремелинки bouquet Радвам се за вас милички - само хубави емоции от тук насетне Hug
Ренка, много хубава темичка си ни измислила Sunglasses Радвам се да те видя тук мила Hug
Много слънчев ден ви пожелавам Hug

# 12
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Хайде добър ден и от мен! Успешна седмичка с много положителни тесчета! Стискайте ми палци и на мен, че аз не чакам в четвъртък. Сега ще пийна кафенце, защото от тези именни дни не мога да се събудя днес.
Още веднъж - успех на всички!

# 13
  • Мнения: 43
Здравейте и от мен, и аз чакам овулацията тази седмица, дано я уцелим вече че...не знам. На всички и на себеси желая този месец да ни донесе много тестчета с по две чертички!Успех!

# 14
  • Мнения: 560
Добро утро, момичета!  bouquet
Ренка, страхотна темичка! Дано донесе щастие на всички, а най - много стискам палци за теб! Praynig Peace
Сънлайт, мила, ти също си наред! Hug
Голди, липсваш ми Rolling Eyes...
Рошко, ще изпълните нормата, сигурна съм Laughing Жалко само, че Мариетка не се похвали с двойна радост, аз така се надявах Mr. Green /леле, само да не ме прочете  WinkMr. Green/.

Прегръдки на всички, много положителни емоции и много положителни тестчета ви желая от сърце!

Общи условия

Активация на акаунт