Целулит и бременност

  • 6 012
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 616
Покрай бремеността и естественото задържане на течности, дупето ми стана наистина като портокал-никога не съм си представяла, че мога да имам толкова грозен целулит. Раждането е след 2 месеца, но ме е страх, че ако изчакам докато родя, положението ще стане неспасяемо-вие с какво се мазахте, какво ще ми препоръчате, за да поправим козметичните "дефекти"?

# 1
  • Мнения: 1 232
на този етап антицелулитните кремове  мисля не са за препоръчване,опитай с масаж

# 2
  • София
  • Мнения: 2 768
мисля че и антицелулитния масаж не се препоръчва, все пак той е болезнен а в този период не трябва да се изпитва болка. май ще трябва да издържиш докато родиш и после да се "заемеш с въпроса" Confused

# 3
  • Мнения: 1 232
мисля че и антицелулитния масаж не се препоръчва, все пак той е болезнен а в този период не трябва да се изпитва болка. май ще трябва да издържиш докато родиш и после да се "заемеш с въпроса" Confused
о да на специализиран не бих се подложила и аз,но в домашни условия нещо съвсем безобидно да има разни масажори,разбира се резултата едва ли щее мигновен ,но по -добре от нищо

# 4
  • Мнения: 5 026
мисля че и антицелулитния масаж не се препоръчва, все пак той е болезнен а в този период не трябва да се изпитва болка. май ще трябва да издържиш докато родиш и после да се "заемеш с въпроса" Confused
Изчакай, все пак бебо е по-важен от всичко останало!

# 5
  • Madrid
  • Мнения: 514
Като родиш ще изчезне,ад също се изумих колко целулит бях натрупала,но след раждането се маха WinkНе бих ти препоръчала да ползваш антицелулитни кремове,защото те съдържат кофеин,който преминава в организма,макар и в малко количество,като родиш ще се оправиш! Grinning

# 6
  • Мнения: 305
И аз натрупах целулит-направо се изумих,досега не съм имала подобно нещо! newsm78Аз също имам още 2 месеца до появата на бебича,с бягане ще го свалиш!

# 7
  • Мнения: 2 616
И аз натрупах целулит-направо се изумих,досега не съм имала подобно нещо! newsm78Аз също имам още 2 месеца до появата на бебича,с бягане ще го свалиш!

Не мога да бягам  Cry Имам проблеми с бъбреците и като започна да тичам, имам страшни болки, много гадно  Cry

# 8
  • Мнения: 129
Здравей,
понеже чета , че имаш проблеми с бъбреците.Аз също имам и пия неоронал, почти през цялата бременност.На листовката им пише ,ч е действат и против целулит , заради отводняващия ефект.Мисля , че има голяма доза истина , ако съдя по мен.

# 9
  • Мнения: 689
До колкото знам по време на бременността не е хубаво да се използват антицелулитни и разните му там стягащи кремове.
И аз съм с целулит, ама ще потрая още малко. Все пак бебето е по-важно. Пък после ще му мислим.

# 10
  • Мнения: 5 362
Моят съвет е да изчакаш да родиш и тогава да се подлагаш на процедури.
Засега можеш да се обтриваш с ръкавица,например.

# 11
  • Мнения: 305
Ами поне след като родиш можеш да играеш на степер,той също стяга "задните части" и се бори с целулита.Аз дори и сега /33г.с./ си тренирам на степера.

# 12
  • Мнения: 2 616
Здравей,
понеже чета , че имаш проблеми с бъбреците.Аз също имам и пия неоронал, почти през цялата бременност.На листовката им пише ,ч е действат и против целулит , заради отводняващия ефект.Мисля , че има голяма доза истина , ако съдя по мен.

За какво го пиеш това?

# 13
  • Мнения: 891
По-добре изчакай, заеми се с въпроса след като родиш.  Peace

# 14
  • Мнения: 129
Пия го за прочистване на бъбреците. 100% натурално е и не пречи на бременноста.
Аз по принцип образувам доста пясък и много ми помага, отделно има отводняващ ефект и се надявам да се избавя от отоци.
Даже се води хранителна добавка.

Общи условия

Активация на акаунт