Любовни сметки

  • 1 400
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 312
Любовни сметки

- Вие сте невероятна жена - каза той.
- Ами. Малко смотла падам - отвърна тя.
- Искате ли да пием кафе? - попита той.
- Щом вие искате.
Две кафета, две коли, пакет "Кемъл" - 3,60 лв.

- Мога ли да ви поканя на вечеря? - попита той.
- Ако това ще ви достави удоволствие - отвърна тя.
- Какво да поръчам?
- Каквото на вас, същото и на мен.
Две малки ракии, две салати чушки с маслини, две порции кавърма, две питки, една бутилка червено вино, бакшиш - 47 лв.

- Къде живеете? - попита той.
- Тук -отвърна тя.
- Аз съм по-отдалеч, но ще идвам при вас всеки почивен ден.
- Не вярвам. От мен всеки си отива. Никой не идва.
- Аз ще бъда единственият, който след всяко заминаване ще се връща.
Бензин за един месец - 160 лв.

- Защо днес изглеждате тъжна? - попита той.
- Имам рожден ден. Не знам дали това е повод за радост - отвърна тя.
- А пък аз имам подарък за вас.
Парфюм - 60 лв.

- Кога мога да ви се обаждам по телефона? - попита той.
- Когато поискате - отвърна тя.
- Харесва ли ви, като започвам разговора със "Скъпа, мислиш ли за мен?"?
- Започвайте както намерите за добре.
Телефон за месеца - 80 лв.

- Искате ли да си купя къща във вашия град? - попита той.
- Нищо не разбирам от тия работи - отвърна тя.
- Няма какво да разбирате, просто бъдете хубава. Ще потърся такава с огромен прозорец. Вие ще се разхождате пред него, облечена само с моята голяма мъжка риза.
Къща $30 000, дадено капаро $2000, майсторите изчисляват ремонта на $10 000. Хонорарът за адвокатите още не е сметнат.

- Обичам те! - каза тя.
- Това не ми е по джоба - отвърна той и изчезна.


15.04.2000 г.
Берлин

# 1
  • Мнения: 2 784
Ха-ха, от първите 2 абзаца реших, че историята е в стила на Христо на Мама Кенга. Оказа се точно обратното.
Има ли такива мъже? И къде мога да ги намеря?Обещавам да не произнасям онези 2 ужасни думи...

# 2
  • Мнения: 830
Дума няма да кажа къде го този сладур бе? Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 759
        Как къде - пише в Берлин. Аз вече щракнах резервация на еднопосочен билет. Пу, за мене  Mr. Green.

# 4
  • Мнения: 830
като гледам ще има и за двете ни ще се споразумеем Laughing

# 5
  • Мнения: 2 759
       Ама разбира се  Hug. Само да не издъниш нещата с двете думички  Whistling...

# 6
  • Мнения: 2 407
Мъжете се плашат от подобни изблици...

# 7
  • Мнения: 99
Това ме подсеща за една случка.
Седим с половинката и съдружника ни в един ресторант, те са се заговорили за коли, а аз разсеяно блея.
На съседната маса сядат момче и момиче, вижда се, че им е първа среща отвсякъде. Идва сервитьорката:
- Какво ще желаете?
- Порция дробчета и две бири - момчето.
- Ама аз бира не пия - момичето (в този момент подавам сигнал на двамата мъже с мен да слушат)
- Е как може бирка да не пиеш
- Ами горчи ми
- То в началото горчи и е гадна, ама после се свиква - обръща се към сервитьорката - значи за нас две бири и едни дробчета.
- Ама аз и дробчета не обичам.....
- ЕЕЕ стига де поне ги опитай, тук ги правят страшшшни
Сервитьорката донесе Неговата поръчка, а ние бяхме сигурни, че повече не са се видели  Joy Joy Joy

# 8
  • Мнения: 990
като гледам ще има и за двете ни ще се споразумеем Laughing
Айде пишете ме и мен ,обещавам да си мълча  Sick

# 9
  • Мнения: 2 784
Моля-моля, първа си дадох заявката, наредете се на опашката, чъ ши станъ лошъ... Crossing Arms #2gunfire Twisted Evil
Марш в ъгъла да се срамувате или в съседната тема да си заплюете съдружника на Диди.

# 10
  • Мнения: 2 759
         Жълтият Ламтурник, ако споделиш за въпросния Христо, обещавам да бъда добричка и направо да си върна билета  Twisted Evil.

# 11
  • Мнения: 2 784
Въпросният Христо отдавна е записан в златните анали на темата "Номинация за най-голям муньо". Който иска да прочете. За другите- преразказвам накратко: водил си е сметка, докато е излизал с въпросното момиче за всеки лев. Примерно, отиват на кафе, той си записва колко пари е похарчил за нея. Когато обаче плащала тя, нищо не се е записвало и никакви пари не се връщали. И други простотии беше правил, ама съм забравила. По едно време мама Кенга го беше заподозряла, че жена му, също млада майка е във форума, но не успяхме да я разконспирираме.
Айде, ти се отказа, останаха само 2 конкурентки. Ако успея да ги изпратя към съседната тема...

# 12
Мечо Пух, ама ти госпожица ли си?!?
Леле, ако си необвързана - пусни ми едно лично съобщение, моля те  Simple Smile
Напълно сериозен съм - ще се радвам поне една от жените в този форум, които ми допадат, да не е обвързана  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 759
        Бай Торбалан, първо държа да отбележа, че въпросът ми беше провокиран от спомените за мама Кенга, а не от другата легендарна, както се оказа персона (спомних си за кого стаа лаф Mr. Green). И второ: не бих рискувала да ти пиша на лични по никакъв повод, щото за да не си получавам нотисите с подчертани с червено правописни грешки  Whistling.
         П.П. Сичкото тфа офф, за което много се извинявам  bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт