Цени на козметика в един магазин в София?

  • 786
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 315
Вижте този сайт. Преди време го намерих в нета.
http://free.bol.bg/titantradeltd/TITANhome.htm
Някой ходил ли е в този магазин? По евтина ли е козметиката? И дали може да излезе по изгодно ако се комбинира човек още някой да се поръчат по няколко бройки от продукт. Wink

# 1
  • Мнения: 2 759
         На саита пише "За пазаруване по посочените в страниците цени на едро /лв./ е необходимо размера на заявката да бъде не по-малко от 50лв. За по-големи поръчки, както и при многократно пазаруване, върху посочените цени се дават търговски отстъпки и могат да се договорят други условия за пазаруване." Иначе цените ми се виждат достатъчно ниски. Незнам колко по-изгодни би искала да са  newsm78.

# 2
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз съм минавала от там. Последно гледах Нина на Нина Ричи - 100мл за 115 лева, май. А на други места за 90 съм я виждала. Но не мога да кажа, дали всички неща са им леко по-скъпи.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 315
MechoPuh аз това го видях. Но имах предвид дали ако се вземе примерно 2 еднакви спирали, 2 еднакви шампоана и този ред на мисли за обща стойност над 50 лв дали ще се смята, че се пазари на едро и ще е на тези цени посочени в сайта. И въобще пък ми беше интересно в самия магазин дали нещата по единично са по евтини от другите магазини. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт