Колички Graco!!

  • 26 657
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 376
Хубави са много на външен вид, но като четох характеристиките им, не са от най-леките. Зависи кой какво търси, за мен това е тежка и обемна количка, без кола съм...

Не съм съгласна!Аз имам Graco mosaic със столче за кола и съм страшно доволна! Количката без столчето тежи едва 5 кг! Единственият недостатък е, че в БГ се предлага този модел без чувалче за краката. Иначе като колички на мен ми допадат, не само mosaic, и другите модели. И относно скърцането-няма количка, каквата и марка да е, колкото и да струва, която е с въртящи се колелета, и да не се е разскърцала-то това улици ли са! Единственият вариант да не ти скърца количката е да си купиш от ония "кютюци' им викам аз с помпащите се гуми по 15-20 кг без бебето и багажа-Mag Englang и т.н. Който има кръст и ръце да ги мъкне-не скърцат, вярно е:)

п.п. От скоро (поне във Варна) се предлагат колички "КРАФТ"-много добри отзиви от мои познати има за тях, и са наполовина на цената на Graco.

В голяма грешка си - Mag England тежат 9кг. по-предните модели и 10 кг. новите. Превъзхождат доста други марки и модели.

# 46
В количките има Макларън и всички останали. Ние сме с Грако, но с рамка за седалката за кола (не травъл систем). Много сме доволни, много - не будиш детето като го местиш, пести място, гледа към теб, не тежи и заключва предни колела. Със седалките за коли количките са отживелица според мен.

Ето го

http://www.gracobaby.com/catalog/product.aspx?modelNumber=6001BC … ID=&subCatID=

# 47
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Нямам такава количка, но в Гърция съм ги разглеждала в детските хипермаркети - е, цените са 2-3-4 пъти по-ниски от България...

# 48
  • Мнения: 123
Някои споменаха Турция и Гърция, детските хипермаркети.
Може ли да уточните в кой град по-точно и къде. Имам път и на двете места, така че мога да се пробвам. Ще съм ви много благодарна   bouquet

# 49
  • Мнения: 1 393
След дълго проучване на марките детски колички, сме решили със съпруга ми да купим детска количка Graco. Някой ползвал ли е тази марка? Моля, споделете впечатления! Според статистиката тя е малко над качеството на Чико. Кажете, дали наистина е така? newsm78

Не знам дали е така в Б-я, аз съм в САЩ и тук със сигурност Чико е класи над Graco ( и също така два пъти по - скъпа).
Писала съм и преди - Graco е ширпотребата на количките в Америка.
И ме изумява, че количка, която тук струва $125, в България е 1200 лв.  Shocked

Иначе не са лоши колички, повечето им модели са сполучливи, леки са и приятни на външен вид.

# 50
и аз си поръчах GRACO травъл системс на един приятел от англия и сега е чакам да дойде в българия излезе ми 80 паунда .та този мой приятел ми каза  английски сайт от който си е избрах и в момента беше на промоционална цена,но колкото до разходите до българия проверихме от англия до българия ще ми струва 63 паунда,надявам се да не съжалявам,но вие ме успокоихте поне тези които са е ползвали

# 51
  • Мнения: 123
Не знам дали е така в Б-я, аз съм в САЩ и тук със сигурност Чико е класи над Graco ( и също така два пъти по - скъпа).
Писала съм и преди - Graco е ширпотребата на количките в Америка.
...
В Америка бих казала, че нещата, да не говорим за модата, винаги са били леко извратени и доста безстилни. В Лондон Грако се котират като една от най-предпочитаните марки от всякакви звезди- като се почне от Мадона и свършим с дъщерята на Род Стюарт и още сума ти други.
А ако някоя се интересува от наистина шантави мода при количките - вижте моделите на Bugaboo в сайта на Amazon.com (струват между 500 и 2 000 долара... и са ужасно грозни според мен) Апропо, там намерих почти всичко на Грако, което търсех, и ако не се лъжа правят доставки почти навсякъде.

# 52
  • Мнения: 354
Някой от вас има ли идея как да се сдобия със седалка за автомобил, която да става на количката Graco mosaic, може и използвана!

# 53
  • Мнения: 795
Намалили са цените на количките Грако в Пакостник! Мозаик е 380 лв, а доскоро беше 540 лв, Куатро лукс струваше 1080, а сега е 770 лв. Одеве разглеждах сайта и ми направи впечатление!

# 54
  • Мнения: 533
те сигурно са ни чели Ха-Ха-Ха!Крайно време беше,макар че има още какво да се желае!

# 55
  • Мнения: 123
Официалните дистрибутори ми казаха, че ще актуализират цените, включително и в Пакостник, защото не били реални, а искат да налагат марката на пазара.
Така че, ако някой се вълнува от техните продукти- да се обажда на дистрибуторите и оттам ще го насочат по-точно.
02/ 936 07 02,  032/ 63 03 94 и  0898 775 117.

# 56
Zdraveite i moqta koli4ka be6e GRACO, no predi sedmica q prodadoh.Iskam da kaja, 4e edva li moje 4ovek da si kupi po-udobna koli4ka ot tazi-strahotnisa.Naistina jalko, 4e ot tuk ne moje da se kupi.Moqta be6e Travel sistems s displei s 4asovnik i termometa.Napravo bqh vlubena v neq i ima6e i stol4e za kola  v k-t.No za jalost ni stana malka i mi se naloji da q prodam.Ako mojeh 6tqh vinagi da polzvam tazi marka.

# 57
  • Мнения: 354
karpuzova E на каква възраст ви стана малка? Дано до 2 годинки издържи?????????

# 58
  • Мнения: 108
и аз много харесвам Грако и май това ще е следващата ни количка, а някой да ми каже - тези по-леките модели стават ли за новородено или трябва да се използват само с кошчето за кола Thinking

# 59
  • Мнения: 324
Момичета, искам да ви се оплача Sick
След разговор с вносителите бях изпратена до Пакостник, за да видя наживо моделът, който си харесах Mosaic. Първо, този магазин не стига, че е накрая на света, ами и е наврян в някаква клетка метър на два, няма почти нищо налично, а въпросната количка в някакъв отвратителен камуфлаж беше като по чудо изложена. Изглеждаше като правена в час по трудово обучение  #2gunfire
След видимото ми разочарование ми беше предложено да "слезем до склада", за да съм видела модела в червено. ОК, слязохме, оказа се обаче, че складът се намира в гараж на съседеден жилищен блок и отново е метър на два, а вътре отново имаше точно пет колички, опаковани, две от които Graco, ноооо червената не беше червена, а комбинирано с бонбонено розово, като ми беше упорито предлагана, въпреки, че бебо беше с мен и стана ясно още в магазина, че е момче. И така, след това приключение продължавам да съм в търсене на лятна количка ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт