Дали е опасно?

  • 1 808
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 481
Здравейте , на всички мами.Имам следния въпрос:аз съм бременна в 5тия месец.Бих искала да попитам дали по това време на бременността е опасно да се пътува на дълги разстояния?( цял ден ....)

# 1
  • Мнения: 5 393
По принцип не е опасно, хубаво е все пак да се правят почивки, а и зависи ти как се чувстваш.На мен не ми пречеше и не се чувствах зле, но при всеки е различно.Консултирай се и с лекаря си. Peace

# 2
  • Мнения: 7 723
Не е опасно, стига да не пътуваш с мотор, или по черни пътища, т.е- друсането би било опасно   Wink
Консултирай се, все пак с гинеколога си  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 3 064
В пети месец пътувах до морето и изкарах чудесно, но все пак е индивидуално. Ако бременността ти е лека, мисля, че няма страшно Peace

# 4
  • Мнения: 8 917
Аз през цялата бременност не си седнах на Д-то Mr. Green Важно е ти да се чувстваш добре Hug

# 5
  • Мнения: 929
По принцип не, освен ако самата ти нямаш някакви осложнения.

# 6
  • Мнения: 3 478
Ако караш безпроблемна бременност не би трябвало да имаш проблеми. Аз пътувах 8 часа с кола като бях в 7-ми месец с една почивка и оцелях Mr. Green.

# 7
  • Мнения: 793
Ако ти лека бремеността и нямаш проблеми не е опасно. В деветия ходих на почивка с пътуване от 4-5 часа, по повода се шегувах с майка ми че Балкана ще родя Mr. Green

# 8
  • Мнения: 5 362
Не,не е опасно.Ако се чувстваш добре и ти е лека бременността няма проблеми.

# 9
  • Мнения: 6 461
Не мисля,че има проблем да пътуваш.
Стига ти да се чувстваш добре. Peace

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Аз пътувах и в 9 месец,всяка седмица,не съм имала проблеми.По принцип може....,но умната.  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 609
Само ако имаш проблеми;аз бях с леки контракции на лекарства и пътувах за изпити по 100 км;ако нямаш проблеми може да пътуваш без да се уморяваш

# 12
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз пътувах много, даже още пътувам. Според състоянието ти . Ако се чувстваш добре- пътувай си.

# 13
  • Мнения: 1 081
Зависи как се чувстваш. Аз лично летях до 7мия месец, а с кола-до деня преди да родя(ходих на плаж на 120 км от Варна:) Все пак се консултирай с лекаря си.

# 14
  • Мнения: 139
не се претиснявай, стига да е безпроблемна бременността ти, няма проблеми Simple Smile.
аз лично в 5-тия месец пътувах до Анталия с автобус.
пътят е доста дълъг:София-Истанбул: към 10 часа, заради висене на границата,
цял ден се разхождахме из Истамбул, след което Истанбул-Анталия: 12 часа.
и все пак се консултирай с гинеколога си.
успех и късмет.

Общи условия

Активация на акаунт