нормално ли е все още да не ми идва?

  • 454
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 744
Не знам дали въпроса ми е за тук, но все пак да попитам.
Спрях да кърмя преди 6-7 седмици, но все още не ми е дошло. Преди седмица ми потече нещо кафяво за около един ден и това беше - нищо повече.
Имам ли основание за притеснение -  за евентуална бременност, или хормоните още ми се нагаждат?
newsm78

# 1
  • плевен
  • Мнения: 1 249
На мен ми дойде около 45 дена след като спрях да кърмя.Най добре си направи един тест и ако е отрицателен иди да се консултираш с гинеколога си.

# 2
  • Мнения: 5 401
Наденце, с тва нещото кафято се започва цикъла... поне при мен беше така.  Peace Направи си тест за всеки случай, а резултата не знам какъв да ти пожелая - още един чифт близнаци добре ще ти дойдат  Mr. Green

Целувки!   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 744
ООО, Изи, за много години! Живи и здрави всички!
Не ми пожелавай още бебета, че вкъщи вече няма място. Но виж аз на теб ти желая едни близнета!
Мерси за отговора и доскоро!
newsm51

# 4
  • София
  • Мнения: 2 227
Направи си едно тестче за всеки случай (дано да е резултата, който искаш). Най-добре ще е обаче, ако отидеш направо на лекар. Peace

# 5
  • Мнения: 6 164
Има таквиа случаи, Наде, и по 2 месеца да закъснява. Една позната беше така и вече мислеше, че е бременна, ама й дойде. Много сте сладки беее! Да сте живи и здрави! Hug

# 6
  • Мнения: 8 917
Нормално е да е ненормално Mr. Green Но ако те притеснява - направи тест и се успокой. Peace

Общи условия

Активация на акаунт