Препоръчайте хотел в Банско

  • 1 779
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 426
търся приличен хотел за Февруари с апартамент (не студио) и една двойна стая.

# 1
  • Мнения: 404
Виж тук ПенБро в с. Баня е, но то е само на 5 км. от Банско. Апартаменти са и са супер. Оборудвани са изцяло. Два пъти вече сме отсядали там. Много сме доволни.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 271
Има много прилични частни квартири - пиши на ЛС, ще ти кажа повече подробности.

# 3
  • Мнения: 512
На 10 км е от Банско, но разкарването си струва, а и едва ли ще сте без кола -
Катарино Спа е хотелът, който препоръчвам.
Има открит и закрит басейн, в открития сме се къпали, докато ни валеше сняг по главите - водата в него е 40 градуса. Вълшебно преживяване....

# 4
  • Мнения: 1 426
Карино е вариант, но малко неудобно, защото останалата част от компанията ще са в Б-ко

# 5
  • Мнения: 11
Мога да ти препоръчам хотел СТРАЖИТЕ -  огромен е, с всичко необходимо. Спали сме и в едно по-малко хотелче, също много съм доволна - СЕЗОНИ се казва.

# 6
  • Мнения: 270
Защо не погледнеш хотелски к-кс Глазне и по скоро самостоятелните къщички към него?Те са с гараж,сауна и механа + баня и тоалетна на подземния етаж,на първия етаж е разположен голям хол с трапезария и тоал.,а на втория етаж има 2 самостоятелни спални с баня и тоалетна.Ако си по претенциозна,определено това е мястото,което мисля,че ще ти хареса.Аз лично съм много доволна и го препоръчвам с две ръце.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Мога да ти препоръчам хотел СТРАЖИТЕ -  огромен е, с всичко необходимо. Спали сме и в едно по-малко хотелче, също много съм доволна - СЕЗОНИ се казва.

Още един глас за Стражите,невероятен хотел,а и Боулинг си има! newsm10

# 8
  • Мнения: 2 159
ние бяхме в Перун и останахме много доволни е както от Катарино Спа, но и двата са на един собственик и много си приличат

Общи условия

Активация на акаунт