Денонощна медицинска помощ за деца?

  • 3 721
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 819
В петък през нощта дъщеря ми направи криза от болки в ушите, пищя и рева 3 часа, направо се побърках. Решихме да отидем в 3-та градска, звънях поне половин час- никой не вдига, нито на регистратура, нито никъде.Докато се чудихме къде да ходим, тя се поуспокои/ слагахме и капки , и олио, дадох и Нурофен/. Мисълта ми е къде може да се заведе детето в такива случаи, къде има дежурен педиатър? Има ли доволни от някоя частна клиника? Адреси, телефони- ще съм благодарна на всякаква информация по въпроса ! Praynig

# 1
  • Мнения: 291
На въпросите ти не мога да отговоря, но повече недей да слагаш олио. Ухото на детето не е за да готвиш в него, нали.
Извинявай за репликата!  bouquet

# 2
  • Мнения: 819
 Mr. Green  това го направих от безисходица, след капките продължаваше да я боли, а и на мен като дете са ми капали олио/ както на всички, предполагам/. Разбирам сърказма, аз също не си падам по бабини девитини, но все пак мисля, че тази не е от най-бруталните  Crazy
П.п. Въпросът ми наистина е сериозен, а и мисля, че отговорите ще са от полза на много майки  Peace

# 3
  • Мнения: 2 211
Мисля, че в ИСУЛ.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 883
В Трета градска винаги има дежурен лекар на първия етаж. Вероятно не са ти вдигнали, защото номера на телефона е различен от този, който е на регистратурата. Отиваш направо на място и преглеждат детето, ако става въпрос за някакво общо оплакване. Иначе, ако е за ухо, в Исул има дежурен кабинет УНГ.

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
дано не опираш до ИСУЛ Praynig

# 6
  • Мнения: 819
дано не опираш до ИСУЛ Praynig

Защо?  newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 903
В нашата поликлиника имат договор с един медицински център в Младост, който поема спешните случаи през нощта. Центърът се казва "Превент", намира се в Младост до бл.325, тел.е: 9743355, има посочен и някакъв мобилен:0897713333.
За щастие не ни се е налагало да ходим там, та затова не мога да ти кажа отзиви, но знам, че правят и посещения по домовете.  Hug

# 8
  • Мнения: 1 883
дано не опираш до ИСУЛ Praynig

Защооооо?

# 9
  • Мнения: 47 888
денонощно за деца работят детското в пирогов(основно за травми май),исул-там има дежурен очен и унг!.както и педиатрията
телефони нямам под ръка,но лесно се намират
нашата лична има договор с мед център лора за съб нед и през нощта ако се наложи нещо,но аз не съм доволна от тях и прибягвам до някое от гореизброените

# 10
  • Мнения: 5 525
В Трета градска  б-ца има винаги дежурен лекар, така че при нужда може да отидеш на място. Ние сме ходили дори на 1 януари в един през ноща и получихме необходимото внимание. Денонощни дежурни лекари има и в Исил и Пирогов.

# 11
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Трябва да са се свършили всички остналаи възможности, и тогава да е останал само ИСУЛ като такава, ако става дума за УНГ, както говорим в този случай.
когато не е спешно в ИСУЛ нещата са трагични от всички гледни точки, а какво остава да е спешно.....

# 12
  • Мнения: 5 525
Лио, по - принцип съм съгласна стеб, ходила съм в Исул за аудиограма на синът ми и ми скъсаха нервите, а бях и с двете деца и Мария беше болна и с температура..Но  баткото много често страдаше от уши и през ноща като се разпищи мъж ми там го водеше и нямаше оплаквания. Честно казано незнам къде мога да заведа дете с болки в ушите нощем newsm78, може би в пета градска, нали и те имат УНГ отдел.

# 13
  • Мнения: 1 883
Трябва да са се свършили всички остналаи възможности, и тогава да е останал само ИСУЛ като такава, ако става дума за УНГ, както говорим в този случай.
когато не е спешно в ИСУЛ нещата са трагични от всички гледни точки, а какво остава да е спешно.....
Аргубентирай се бре жено   bouquet

# 14
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
е аз веднъж да съм писала, ама то вече писнах на всички потребители с моите истории  Blush Wink

исках да кажа, да се избягва място като ИСУЛ Close - помощ УНГ.

Общи условия

Активация на акаунт