Потресена съм и не знам какво да правя! Моля за съдействие!!!

  • 7 439
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 183
Моми4ета, пуснах тази тема в 4ужбинския форум, като редовен негов 4лен, но искам да помоля вси4ки мами за съдействие. Така 4е, с риск да се повторя, ето го моят проблем:
"Моми4ета, спирам да публикувам снимки. Ненапразно нямах особено желание да споделям толковая ли4ни неща в нета, макар и с вас, които 4увствам близки. В интернет може всеки вси4ко да види, про4ете и да злоупотреби...
Вижте това http://loveyouforever.hit.bg//
Снимката на мом4енцето с телефона е на ТОМИ. Без да зная е използвана. Про4етох го, видях го и тръпки ме побиха!
Как може така да се използва снимката на детето ми, която закратко беше мой аватар тук! "

Моля ви, кажете какво да направя. НЕ искам снимката на детето ми там!!! Sad
 

Последна редакция: нд, 07 яну 2007, 11:24 от Maika

# 1
  • Мнения: 5 647
Ето една от причините, поради които не слагам на детето/мои снимки нито на аватар, нито в албум.

# 2
  • Мнения: 5 183
Май и на мен ще ми е за последно...
А някой има ли идея какво да направя сега?
ОПРЕДЕЛЕНО не мисля да бездействам...

# 3
  • Мнения: 6 390
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire
ужас просто

# 4
  • sofia
  • Мнения: 127
Моми4ета, пуснах тази тема в 4ужбинския форум, като редовен негов 4лен, но искам да помоля вси4ки мами за съдействие. Така 4е, с риск да се повторя, ето го моят проблем:
"Моми4ета, спирам да публикувам снимки. Ненапразно нямах особено желание да споделям толковая ли4ни неща в нета, макар и с вас, които 4увствам близки. В интернет може всеки вси4ко да види, про4ете и да злоупотреби...
Вижте това http://loveyouforever.hit.bg//
Снимката на мом4енцето с телефона е на ТОМИ. Без да зная е използвана. Про4етох го, видях го и тръпки ме побиха!
Как може така да се използва снимката на детето ми, която закратко беше мой аватар тук! "

Моля ви, кажете какво да направя. НЕ искам снимката на детето ми там!!! Sad
 

Тъй като това е страница, направена с безплатен хост, пиши на този мейл: support@hit.bg, за да вземат мерки.
Поздрави и успех

# 5
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Пиши на админите на hit.bg:
support@hit.bg
Опиши им случая и ги помоли да свалят страницата. Длъжни са да го направят.

А -nami ме изпреварила.

# 6
  • Мнения: 5 183
МНого ви благодаря.
Дано го направят!
Страшни сте!!!   bouquet

# 7
  • Мнения: 3 423
ужас-направо настръхвам а колко снимки на малкия съм пускала в нета Shocked
току що си изтрих всички албуми-мерси,че сподели

Последна редакция: нд, 07 яну 2007, 11:33 от prasentze

# 8
  • Мнения: 1 100
Ето това е върпосното момиче/момче, което е автор на сайта.
Регистрирай се и му прати лично съобщение. http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=1047963


Мисля, че ще стане бавно, ако пратиш писмо на хит.бг. Първо поговори с автор/ката. Ако не се разберете с добро, пробвай по лошия.

# 9
  • Мнения: 569
Може да не си единствената потърпевша, като гледам снимките и ми стори че още няколко снимки са просто откраднати......ей така намерени в интернет и сложени там.

# 10
  • Мнения: 1 860
Майка,  Hug Виж че има решение. Дано да се разберете с добро!

# 11
  • Мнения: 5 183
Miracle_girl, аз ве4е писах е-маил на хит.бг, но нищо не ми пре4и и с това моми4е да вляза във връзка. Благодаря! нО СИ МИСЛЯ - ВИЖДА СЕ, 4Е ТОВА МОМИ4Е Е ПУСНАЛО ЛИНКА, НО ДАЛИ ТО Е АВТОР?  newsm78

# 12
  • Мнения: 1 100
Miracle_girl, аз ве4е писах е-маил на хит.бг, но нищо не ми пре4и и с това моми4е да вляза във връзка. Благодаря! нО СИ МИСЛЯ - ВИЖДА СЕ, 4Е ТОВА МОМИ4Е Е ПУСНАЛО ЛИНКА, НО ДАЛИ ТО Е АВТОР?  newsm78


То е автор. Поне по това, което чета в темата.

# 13
  • Мнения: 3 423
Аз бих направила оплакване и в полицията!
Не знам как стоят нещата в България с авторското
право, но авторите на сайта, надявам се, имат
добри адвокати и тлъсти застраховки.

# 14
  • Мнения: 5 183
Ох, не знам ве4е ...
сега ще се регистрирам и там, за да вляза във връзка с девойката... Тук са късни доби /неделя ве4ер/, утре съм на ба4кане, а се налага да се занимавам с такива неща ....  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт