Поръчвали ли сте си снимки от този сайт?

  • 4 257
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 114
Някой поръчвал ли си е снимки от тук http://www.snimkitevi.com/?
Интересува ме качеството. Цената е двойно по-малка от тази, която плащам сега.

# 1
  • Мнения: 4 371
Аз съм си вадила снимки във фото им на Ломско шосе. Най-хубавите според мен Simple Smile

# 2
  • Мнения: 9 903
това е обнадеждаващо, Дуци, аз ще взема първата си поръчка в понеделник.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 884
Вчера си взех първата поръчка от фотото им в "Надежда", като снимките ги бях поръчала от Интернет. Много съм доволна и занапред ще поръчвам само в този сайт.

# 4
  • Мнения: 4 371
Тити, да кажеш после дали си доволна.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 555
Да. Принципно откакто имаме цифров фотоапарат все при тях вадя (имам предвид в ателиетата им). Като се родиха децата за 1 г. съм извадила при тях 3- 4 хиляди снимки и всички, които са ги виждали са се възхищавали. После изведнъж нещо цветовете станаха кофти и снимките леко размазани (на екрана на компа определено не са такива). Питах да не би нещо машина да се сменили или хартията - не всичко си било по старому. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Снимахме децата на втория им р.д. и във тяхно фото- студийни снимки с професионален фотоапарат - пак същата боза. Бях се отказала от тях, а и въобще да вадя , защото нямаме друго удобно фото, а времето ми е кът. Като видях сайта им реших да пробвам пак ( че свеки пилеше за едни снимки ooooh!), но смених хартията - досега все бях поръчвала мат, сага през сайта поръчах гланц. Добри ми ги изкараха този път и бързо се справят с поръчките, което също не е маловажно.  Peace

# 6
  • Мнения: 13 512
Аз вчера поръчах 300 снимки. Ще чакам да ми ги изпратят до Варна, дано са бързи.

# 7
  • Мнения: 4 371
А, Биби, задължително гланц. Другите наистина са кофти.

# 8
  • Мнения: 1 272
Поръчвах снимки и съм доволна. Стават бързо и наистина е удобно, ако ти е наблизо някое от техните студиа. Недостатък е, че не обработват снимките, т.е. ти трябва да си ги подготвиш у дома.
п.с. Аз повече харесвам мат, по-контрастни са.

# 9
  • Мнения: 467
От сайта не съм поръчвала още, но вадя количества при тях от около година. Давам ги в студиото на "Орлов мост". Винаги гланц.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 828
Момичета, а какъв формат поръчвате, че не съм наясно с форматите?

# 11
  • Мнения: 13 512
Аз също от  години поръчвам хиляди снимки годишно,само гланц 10/15. А и тук цената е еднаква с 9/13, така че -поръчвай 10/15. Сама си прецени мат или гланц.. Най-добре отидИ и виж и двата варианта и така си поръчай, ако се колебаеш

# 12
Аз не съм вадила там, или по точно така си мислих докато не видях фотото на Графа-там си извадих преди 2 седмици 150 снимки. На място като отидеш снимките са по 20 ст 10/15, и за над 100 снимки има 10% отстъпка, та аз си ги извадих за по 18 ст., много съм доволна, качеството е страхотно! Вевче ще поръчвам по нета че е доста по-евтино! Grinning

# 13
а, и предпочитам "мат", и в фотото ми казах че е по-добрия вариянт-като ги пипнат бабите 2-3 пъти гланцираните и до там.....

# 14
  • Мнения: 13 512
а, и предпочитам "мат", и в фотото ми казах че е по-добрия вариянт-като ги пипнат бабите 2-3 пъти гланцираните и до там.....
Аз не оставям снимките си никой  да ги пипа- от фотото- в албума.

Общи условия

Активация на акаунт