въпрос

  • 1 332
  • 11
  •   1
Отговори
здравеите моми4ета имам един проблем от 2 месеца цикалът ми продължава 15 дена първите 10 дни ми е слабо и тъмно кафяво и след това ми тръгва нормално някой от вас имал ли е такъв проблем на гинеколог не съм ходила Cry

# 1
Ходи на гениколог. На мен ми се случи преди година след едно пътуване със самолетче и рязка смяна на климата. По-продължителните кръвотечения водят и до анемии. Приеми го сериозно.

# 2
  • Мнения: 7 718
Задължително на гинеколог. Успех.

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
имах преди години - по 7 дена през две седмици! казаха, че било на нервна почва
но след това когато след години това се повтори - имах хламиди и гъбички
по-добре иди на гинеколог да не стане проблем!

# 4
  • Мнения: 2 723
От гъбички със сигурност не е - аз вече съм експерт по темата.
Аз също бих те посъветвала да отидеш на гинеколог.

# 5
  • Мнения: 498
Ходи на лекар, да не те стряскам , но не ми харесва тая работа. Сестрами беше така и и откриха Поликистозни яйчници. Успех.

# 6
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: neliso
на гинеколог не съм ходила Cry


Е хубава работа!  Imp

# 7
  • Мнения: 365
тичай на лекар. ако гинеколога нищо не открие (дано) пусни си и кръвна картина - ей така за всеки случай.

на мен цял живот ми беше така с тая разлика че си почкаше силно от първия ден и рядко спираше преди 18-ия. натъпкаха ме с всякакви хормони и нищо. проблема се откри след доста време. с това не искам да те плаша и не искам да кажа че имаш проблем. може да е и от ненормалните амплитуди. но те съветвам все пак да провериш.

# 8
  • Мнения: 6 472
На лекар наистина трябва да отидеш!
Аз имах подобни проблеми преди 3 години. Така и не се разбра какво ми е било, но си докарах анемия и отслабнах с 12 кг. Нещата в общи линии си се ругулираха от самосебе си, но ако бях потърсила лекар по- рано, нямаше да се стигне до усложненията.

# 9
благодаря ви момичета оказа се че имам поликистозни яйчници ами сега?  #Cussing out

# 10
  • Мнения: 9 894
ами сега пусни в търсачката и на първо време ще откриеш доста информация. пък и лекарят би трябвало да ти е казал какво да правиш.
ето тук е обсъждано:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=11959&highlight=%EF% … F1%F2%EE%E7%ED%E8

# 11

Общи условия

Активация на акаунт