Два бързи въпроса

  • 1 101
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 548
Здравейте мами,
синът ми Константин е почти на 3 мес. и до скоро все още нямаше мигли и вежди. От 1-2 седмици миглите му се появиха и растат доста бързо. Веждичките обаче още ги няма. Та, единият ми въпрос е - кога на вашите бебоци започнаха да им растат веждите (ако не са се родили с готови, разбира се)?
И още нещо - кога бебчовците започват да си отпускат пръстите на ръчичките? Моят образ все още ги държи свити в юмруци през 90% от времето, когато е буден.

# 1
Много е индивидуално. Моят син е на 5м. и две седмици, миглите се появиха и сгъстиха някъде към 3, началото на 4 месец, веждите все още са много светли, имам приятелка, чийто син имаше много късти мигли и вежди още през третия месец. Индивидуално е според мен Thinking
Относно юмручетата, до края на трети месец са във фазата на хиперактивността, съвсем скоро ще започне да се отпуска, да се учи да хваща и така...постепенно без да усетиш вече ще е "голямо бебе". Поне при мен беше така.
Здраво и усмихнато бебоче!

# 2
  • Мнения: 6 243
по първия въпрос съм пас, защото и двете деца се родиха с дълги коси, камо ли вежди и мигли. Всичко беше налице Wink
юмруците (по спомени) ги отпуснахме към четвъртия или петия месец. Забравила съм точно, но в третия със сигурност беше със стиснати юмруци. Така че сте в норма. Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 572
Ние се родихме слабо окосмени отвсякъде  Grinning  .Мигли в вежди почти нямаше.Първо започнаха да и растат миглите, а чак след няколко месеца се оформиха  веждите.

Общи условия

Активация на акаунт