Клубове по Салса във Варна

  • 5 167
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 050
Предложете ми клуб по салса във Варна и ако някой има информация-сайтове, цени, изисквания, какво предлагат... и всичко необходимо относно танците по салса! Ще ви бъда благодарна!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 120
препоръчвам ти салса рика,за твое улеснение влез в .www.salsabor.org и потърси в секция салса клубове най-удобния за теб
много се радвам,че искаш да танцуваш салса.танцувала ли си преди?за мен тя е като наркотик,вече трета година и половина не мога да се откъсна,а и не искам  Grinning

# 2
  • Мнения: 56
Ето линкове, има график и цени дано ти помогнат  Wink :
http://www.clubsabroso.com/classes.html
http://www.salsa-clubmalambo.com/Malambosite.html

# 3
  • Мнения: 3 050
Благодаря ви много!  bouquet
Не съм танцувала до сега в клуб и да ходя редовно, но определено харесвам такава музика и искам скоро да си сбъдна мечтата -да се науча да танцувам латино, салса... Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 56
По принцип и аз обожавам тази музика и танците, имах големи мераци и аз да се записвам, но знам че съм много несериозна   Sad  и нищо няма да направя.
Примерно от близо 2 месеца се каня да ходя и на фитнес, но уви все още не съм стигнала до фитнес залата  ooooh!
Мога само да ти пожелая успех 
А аз тайничко БЛАГОРОДНО ще ти завиждам  Wink

И ще очаквам да кажеш как е...

# 5
  • Мнения: 3 050
Ами аз няма да започвам веднага -а сигурно след сесията Wink че сега се учи яко Sunglasses
но се надявам, че ще изпълня тази си мечта-от много време все си мечтая... сега съм се навила със сестра ми да ходим Февруари-Март...-пък дано да стане Laughing

# 6
  • Мнения: 56
Сесияяяя.....охоооо.....пожелавам ти тогава много късмет на изпитите.
Да ги вземеш (или да ти ги дадат)всичките!!!
........, че да има после време и за танци 

# 7
  • Мнения: 1 163
Аз лично ходя в SABROSO от май 2006 и съм доволна и като организация и като обучение и кати колектив!!

# 8
  • Мнения: 3 050
а много ли е трудно за новобранците и задължително ли е да сте двойка-може ли да танцуваш сам Thinking

# 9
  • Мнения: 1 169
Предложете ми клуб по салса във Варна и ако някой има информация-сайтове, цени, изисквания, какво предлагат... и всичко необходимо относно танците по салса! Ще ви бъда благодарна!  bouquet

Имам един колега в университета и преподава салса
Ще го питам за повече инфо и ще ти пиша
И аз се чудя дали дане почна  Thinking

# 10
  • Мнения: 3 050
мерси много-ще ми е полезно Hug

# 11
  • Варна
  • Мнения: 407
Здравей Simple Smile Аз от доста време, с малки прекъсвания, ходя да танцувам в клуб Сабросо: www.clubsabroso.com
Цената на един урок е 3 лв., а отделно се предлагат и карти, цената на които е 25 лв. за месец. Не е нужно да отидеш с партньор, но така или иначе няма да си танцуваш сама. Много е весело и те уверявам, че отидеш ли веднъж в залата, ще поискаш да ходиш още пъти Party
Ако искаш първия път можеш само да отидеш да погледаш, по време на някой урок. Отделно всяка седмица си организират салса партита Grinning Едното е във вторник след 22:30 ч. в бар"Рико". Другото парти е всеки петък в залата на клуб Сабросо. И на двете партита не се плаща вход.
Савсем наскоро клуб Сабросо започна да провежда уроци и в Спортна зала - в бар "Синатра".
Има и още 2-3 клуба по салса. Знай, че където и да отидеш, ще ти хареса много, щом обичаш такава музика.
Освен салса, има и уроци по бачата, меренге, ча-ча, но това е по - рядко. Най - вече се танцува салса. Ако имаш някакви въпроси, аз съм насреща Hug

# 12
  • Мнения: 3 050
мерси много много Hug
а ако не съм сигруна в дните в които мога да ходя -може ли да си плащам примерно за два пъти в седмицата (без карта) по два урока, като реша сама кои дни спрямо и техния график Rolling Eyes
че все още не знам кога ще го впиша в графика Flutter

# 13
  • Варна
  • Мнения: 407
Да, можеш, плащаш си след всеки час. А карта има смисъл да си вземеш само ако ходиш редовно. За всяко ниво уроци има три пъти в седмицата. А ти можеш да ходиш да танцуваш когато ти е удобно и имаш възможност, дори да е веднъж в седмицата.

# 14
  • Мнения: 332
Къде във Варна се намират тези клубове и от колко часа са?Лесно ли е за новобранци?

Общи условия

Активация на акаунт