Пентаксим е спрян от внос. Моля за помощ!

  • 867
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 097
Извинявам се, че темата е тук, но се надявам повече хора да я видят и да решим проблема по-скоро.

Трябваше да бием третата на 21.12.2006 г, но от аптеката се обаждаха в 4 склада, после и на вносителя и се оказа, че е спряна от внос до края на 2006 г. Можеха да поръчат бай-рано след 15.01.2007г, но се оказа че и тогава не е много сигурно.... Ние по пронцип ги отлагахме все по някакви поводи, но сега вече се притеснявам сериозно.

Знам, че тук доста майки я слагат. Някой разполага ли с телефони на вносителя?
И ще помоля - ако имате път към някоя аптека да попитате дали я имат в наличност. Ще си оставя телефона - 0889 381578 Десислава. Някоя майка дано се навие да ни я купи и прати, ще платя всичко, даже и за обаждането!!! Наистина ни е важно  Praynig Само нека ми се обади, ако я намери, че да се окаже че някой друг ни е купил.
Или само един смс да ми прати - аз щя се обадя   Hug

Благодаря ви предварително!   bouquet

# 1
  • Мнения: 315
нашия педи ми даде тези телефони, когато ние имахме проблем с ваксината:
02/ 980 08 033, 980 04 35, 981 07 22- Санофи Пастьор.
Аз не ги използвах, защото я намерих в склада на Търговка лига (вносителите на пюрета Хаме), те казаха, че винаги я имат в наличност в аптеките и складовете си.
А в аптеката, от която преди я взех, ми казха, че вноса е спрян и ми предложиха другата- Инфарникс (или нещо подобно). Оказа се, че просто не са искали да ме изпуснат като клиент!!! А знаят, че е за бебе! #2gunfire
Успех!

# 2
  • Мнения: 595
Споко и аз не я намерих след първия прием и минахме с жива и АСТ HIP  всичко е ОК

# 3
  • Мнения: 129
Здравей,
днес имам излизане. Ако искаш да проверя във Варна?
Пиши ми ако вече си я намерила!
Поздрав!

# 4
  • Мнения: 1 097
Здравей,
днес имам излизане. Ако искаш да проверя във Варна?
Пиши ми ако вече си я намерила!
Поздрав!
да, провери ако обичаш и ми пусни един смс ако намериш, аз ще ти звънна   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт