д-р Филипов от Майчин дом???

  • 1 443
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 277
Здравейте мами!
обръщам се към вас с молба да споделите наблюдения за д-р Филипов от Майчин дом. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 82
Кой д-р Филипов?Емил Филипов?Ако е за него - той ми прави секциото.Ако те интересува нещо пиши на лични.

# 2
  • София
  • Мнения: 277
не зная дали е точно той... ако някой знае дали има и друг д-р Филипов в Майчин дом моля ви пишете ми...

Последна редакция: пн, 08 яну 2007, 09:12 от KetiK

# 3
  • Мнения: 299
Д-р Филипов / от 11 етаж/ ме оперира 2003г., първоначалните ми впечатления наистина бяха много добри. Но след това останах малко разочарована / не ми се коментира/. Трябваше за всяко нещо да го гоня... доста неща се събраха накрая, които да ме карат да съжалявам че избрах него.
Ако много държиш пиши на ЛС и ще ти обясня, но това все пак е мое мнение.
За каквото и да ти трябва - успех! Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 131
Д-р Филипов ми е правил лапароскопия, пластика и секцио. Моето мнение е, че е отличен хирург, но наистина понякога се налага да го гониш за повече информация (това е ако лежиш в болницата, но ако отидеш на свободния му прием можеш да го разпитваш за всичко, което те интерсува и той ти обеснява доста подробно). Като цяло съм много доволна и все още си ходя на прегледи при него. Ако искаш по-подробна информация можеш да ми пишеш ли ЛС, или на ICQ-то (номера е в профила ми). Успех   bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт