Писмо от издателство Рийдърс Дайджест

  • 3 185
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 361
Получи го моят мъж по пощата за някаква томбола става въпрос за някакви суми пари. Само 6% от населението на България получавали тези писма #Crazy Аз лично не вярвам, но не можах да разбера къде е уловката. Та въпроса ми е някой чувал ли е за такава томбола и ако сте запознати моля пишете ми Praynig Предварително благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 391
Нищо няма да спечелите, бъдете спокойни. Така хората си правят база данни с адреси, на които после да пращат предложения да си купят от техните книги.

Обърни внимание на плика. Пише ли там името на мъжа ти като получател, или пише "До живущия на ул..."?

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да. Миналата година, май по това време беше, половината форум, че и повече бяхме получили такива писма. Аз моето го изхвърлих, но имаше такива, които си купиха книгата и бяха доволни.
За мен това не е начина на разпространение на даден продукт, дразня се и колкото и хубава да е книгата няма да си я купя по този начин.

# 3
  • Мнения: 830
лъжат не им се връзвай,цяла Варна беше получила такива писма

# 4
  • Мнения: 834
Ами нали *финалиста* за ГОЛЕМИТЕ пари трябваше да бъде изтеглен миналия месец (декември) newsm78 или се лъжа? Нито се чу нещо, нито се видя. Тези писма са въздух под налягане. Имаше ги и в нашите кутии преди 3мес.

# 5
  • Мнения: 732
В началото на годината стартира томболата, която приключва в края на годината. Мисля, че етапите бяха 3. Със всяко писмо ти изпращат и предложение да закупиш, някоя от техните книги, като закупуването на книгата не е обвързано с участието.
Аз участвах, като си купих единствено кулинарната енциклопедия, защото много ми хареса.
Голямата награда от томболата беше 60000 лева (спечели я мъж от Добрич), като имаше и бонус от 12000 лева за бърз отговор, също и кола някой спечели. Другите малки награди бяха 100 мисля. Аз нищо не спечелих  Mr. Green

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 19:17 от vickey

# 6
  • Мнения: 1 520
Ами нали *финалиста* за ГОЛЕМИТЕ пари трябваше да бъде изтеглен миналия месец (декември) newsm78 или се лъжа? Нито се чу нещо, нито се видя. Тези писма са въздух под налягане. Имаше ги и в нашите кутии преди 3мес.

Миналата или по миналата събота във вестник Стандарт излязоха имената.
Май някакъв Петър Петров беше с голямата награда, май.
Бяха в долната половина на нечетна страница (5 или 7). След петото разлистване на весника ги забелязах.
Мога да ги снимам и да го постна, но едва ли ще е преди неделя. Вече предадох старите вестници мама да ги прочете.  Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 2 623
Мога да ги снимам и да го постна, но едва ли ще е преди неделя. Вече предадох старите вестници мама да ги прочете.  Wink

Моля те ако не ти представлява трудност  Praynig
Аз съм го изпуснала това ама току виж се окажа
мааааалко по-богата  Joy

# 8
  • Мнения: 2 013
Днес четох прес рилийс. Мъж е спечелил парите.
Предполагам, че някъде в интернет може да се намери информация за печелившите.

# 9
  • Мнения: 732
Ето заповядайте печалившите: http://www.readersdigest.bg/  Grinning

# 10
  • Мнения: 1 520
Ето тя vickey свърши работата.

Отпада снимането.  Peace

# 11
  • Мнения: 25 551
Получихме и ние. Много обидно писмо. Не само, че този път не ти предлагат нищо, освен някаква сума, която може да спечелиш, (срещу данните си, естествено), но и е написано в стил, който не бях очаквала от такова "престижно" издателство. Чудя се само как не бяха намесили магията на Илюминати и клетви, че ще умре майка ти, ако не им отговориш в 7-дневен срок!  Mr. Green hahaha
Доста се почудих дали да не им отговоря в същия стил, но се отказах - едва ли ще го прочетат.  Sick

# 12
  • София
  • Мнения: 5 605
Да. Миналата година, май по това време беше, половината форум, че и повече бяхме получили такива писма. Аз моето го изхвърлих, но имаше такива, които си купиха книгата и бяха доволни.
За мен това не е начина на разпространение на даден продукт, дразня се и колкото и хубава да е книгата няма да си я купя по този начин.
Peace

# 13
  • Мнения: 361
Благодаря ви мами за бързите и изчерпателни отговори  bouquet  bouquet  Зная си аз, че винаги мога да разчитам на вас Peace

# 14
  • Мнения: 391
Получихме и ние. Много обидно писмо. Не само, че този път не ти предлагат нищо, освен някаква сума, която може да спечелиш, (срещу данните си, естествено), но и е написано в стил, който не бях очаквала от такова "престижно" издателство. Чудя се само как не бяха намесили магията на Илюминати и клетви, че ще умре майка ти, ако не им отговориш в 7-дневен срок!  Mr. Green hahaha
Доста се почудих дали да не им отговоря в същия стил, но се отказах - едва ли ще го прочетат.  Sick


Трябваше!

Общи условия

Активация на акаунт