Вадене на сливици?

  • 2 560
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 152
Моля, който има скорошен опит с вадене на сливици на дете на 4,5 г. да сподели: какви са цените ориентировъчно? Най-вече ме интересува педиатричното отделение на Токуда болница и кои специалисти ще ми препоръчате? Става въпрос за платена операция!

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 18:27 от Сасано

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Пиши ЛС на Liorena!

# 2
  • Мнения: 3 456
В момента в здравния справочник има тема на kalli за вадене на терта сливица.
Шани вече ти е писала да се свържеш с Лиорена.

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Аз отговорих на личното съобщение, но Сасано се интересува от Токуда болница, а аз дори идея нямам къде се намира тази болница. И за специалисти там - идея нямам също.

Иначе, ако става дума за Транспортна б-ца , топло инфо веднага мога да пиша, но както виждам Сасано се интересува от друго.

# 4
  • Мнения: 1 152
Добре, давайте тогава всякаква информация. Praynig Как протича, каква упойка, какви изследвания, колко е следоперативния престо и каква е цената без клинична пътека?Болница и лекари...

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Трета сливица
Транспортна болница
проф. Едрев
д-р Василев
доц. Лолов
д-р Тодорова
от горните имам лични наблюдения

проф. Едрев оперира дъщеря ми.

Пълна упойка.
Изследвяния: всичко е написано подробно на един лист, който е предоперативен лист
1. замервания на трета сливица и уши
2. кръв - един куп неща на кръвта
3. урина
4.разговор с анестезилог ден преди операцията
5. 10 дни курс преди операцията с противоалергичен препарат

Следоперативен престой: няколко часа, например, ако сутринта вземат детето за операция в 9 и ти го върнат в 9ч50 в 14ч си тръгвате.

Фиксирана цена никой не ми е казал, колкото прецених толкова платих.

успех.

# 6
  • Мнения: 1 152
А може ли да се направи опрацията без предварително планиране? Примерно до 7-10 дни след изследвания или се чака със седмици?

# 7
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Не, не се чака със седмици.
Отиваш, правите преглед и планирате, като не се чака.
на мен ми предложиха дори 2 дати и аз си избрах кога.
в предоперативен лист се попълват всички дати, но 10 дни преди операцията обикновено се пие противоалергичен препарат, така, че поне десетина дни м/у преглед и операция ще има най-вероятно. После ти казват след тази дата правите изследванията, и на еди коя си дата идвате за вадене, като предния ден задължително се срещата с анестезиолог за разговор.

"планирането" е дотолкова да знаят лекарите, че на тази и тази дата ще имат един кой си пациент, и това се записва в каталога и това е.

# 8
  • Мнения: 1 152
И още нещо: безкръвна операция може ли да има или не?

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
И още нещо: безкръвна операция може ли да има или не?

в смисъл?

# 10
  • Мнения: 1 152
Практиката при тази операция е чрез инструмент за вадене на тонзили, те да се изрежат най-грубо казано. Но дали може това да стане с лазер?

# 11
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Но дали може това да стане с лазер?

идея нямам.

# 12
  • Мнения: 3 456
И още нещо: безкръвна операция може ли да има или не?
Моите сливици са вадени безкръвно, т.е с лазер. Какво точно те интересува?

# 13
  • Мнения: 1 152

Моите сливици са вадени безкръвно, т.е с лазер. Какво точно те интересува?
[/quote]
Най-вече ме интересува дали това се прави в Токуда болница. А на теб къде ти е правена операцията и колко струваше?

# 14
  • Мнения: 3 456

Моите сливици са вадени безкръвно, т.е с лазер. Какво точно те интересува?
Най-вече ме интересува дали това се прави в Токуда болница. А на теб къде ти е правена операцията и колко струваше?
[/quote]
Проф. Павлов- 600 лв.

Общи условия

Активация на акаунт