Поклонници на млякото на баба?

  • 1 499
  • 29
  •   1
Отговори
  • Sf
  • Мнения: 808
Така, по дедовци разбрахме, че си падаме. Някои дори вече са си паднали Simple Smile

Аз пък се замислям дали мъжете си падат по бабички. Хубави и засукани, стегнати и пращящи по шефовете. В буквален смисъл. щото на един мъж му ходи да остарява, да има цяло ветрило от бръчици около очите /за справка Джордж Клуни, Джеръми Айрънс, Шон Конъри АД/, да си пусне малко сладко коремче и да има петна по ръцете. Докато на жените времето не признава. Всички се взират в шията на баба Лили, коментират БритнитУ, която сдава багажа, а е още на по 20 и нещо  newsm78 Шарън държи първенството, но снимките в темата за Звездните компромати крещят друго...

Жените не остаряваме красиво и бавно или поне не толкова добре, колкото ни се иска. Всички знаем защо Simple Smile Мъжете си стареят достолепно, но я да видим - никога не страдат от целулит и какво е за тях стрията?! Липосукция си правят на едно коремче, а жените ги стържат повсеместно.

И кажете, че жената не трябвало да се глези Simple Smile

Та искам да запитам тук списващите дами и джентлемени да споделят своето мнение за грациозно и не чак толкова остаряващите дами Simple Smile За това дали една жена би си легнала с един 40-50 и кусур мъж, защото го намира секси, докато същите биха скочили на ярешко, щото кой ти ч...ка 40-годишни? /според вица/  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 3 447
Падат си бе, милото например по баби си пада  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 495
тази кауза е загубена, ми се чини  Wink
трябваше да пуснеш тази тема в "Татковци"  - все пак ние, женорята, само ще гадаем  Grinning
е, сега Тонито ще ни четкоса  Grinning

# 3
  • Sf
  • Мнения: 808
Падат си бе, милото например по баби си пада  Simple Smile

Ако по такъвази бабйерос си е паднал като вази, значи е мъж, който знае защо Simple Smile

тази кауза е загубена, ми се чини  Wink
трябваше да пуснеш тази тема в "Татковци"  - все пак ние, женорята, само ще гадаем  Grinning
е, сега Тонито ще ни четкоса  Grinning

Е, не само тони. Можем и ние да си се поизчеткаме Simple Smile За толкоз други неща си говорим и спорим, защо ли не и за това да потрошим малко клавиатури Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 447
Ако по такъвази бабйерос си е паднал като вази, значи е мъж, който знае защо Simple Smile

Не като мене, по истински  Simple Smile Принципно винаги е харесвал по-възрастни от него жени. Казвал ми е, че първо има за какво да си говориш с тях, второ - знаят как да се погрижат за един мъж.

# 5
  • Мнения: 6 155
Помислих, че питаш за кисело мляко  Laughing ...Ама слагате едни заглавия... ooooh!

По темата - за всеки влак си има пътници Wink

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Има и такива екземпляри. Например, известната руска примадона Ала Пугачова - Киркоров е доста по-млад от нея, след развода им се е хванала с Максим Галкин, който е на 30 год.





Или друга двойка, пак певци - Надежда Бабкина (55 год.) и Евгений Гор (набор 80 год.) 



В Холивуд има доста такива двойки.  За Никол Кидман се сещам....

# 7
# 8
  • Мнения: 197
Значи питах мъжо и каза"имайки предвид , че съм на 25 , +-10  години става" ама първо каза до 45 и зависело каква е -да е по-засукана и лачена, хм неговата...Ако питате мен най обичат млекцето на мама

# 9
  • Мнения: 6 155


Или друга двойка, пак певци - Надежда Бабкина (55 год.) и Евгений Гор (набор 80 год.) 





Този прилича на Драго чая  Sick

# 10
  • Мнения: 495
ако млад мъж си пада по жена с 15 г. и повече от него, това означава, че човекът търси майка си в нейно лице, т.е. сукателният рефлекс си казва думата  Mr. Green, дори на тези години  Laughing

# 11
  • Sf
  • Мнения: 808
Не като мене, по истински  Simple Smile Принципно винаги е харесвал по-възрастни от него жени. Казвал ми е, че първо има за какво да си говориш с тях, второ - знаят как да се погрижат за един мъж.

Да, нали и ние заради същото търсим по-възрастни, за да можем да си говорим и разбираме, както и да се чустваме обгрижени Simple Smile

Дамите в шоу бизнеса, надхвърлили отдавна христовата възраст, приютяват под крилото си младежи, както за да погалят самочуствието си и да възвърнат малко от предишния си блясък, а младежите - за да напреднат в стремежите си и да намерят и те място под прожекторите Simple Smile

Да не забравяме и достойни "баби" като Деми с Аштън  Wink

Усилията на жените са много по-големи Simple Smile

Един възрастен и богат мъж лесно би намерил млади и свежи старлетки. Докато една възрастна и богата жена също, но с много повече средства  Wink

Май наистина е тема с кауза пердута Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 447
Абе Деми Мур конкретно не я разбирам... Ягне, ягне, ама Брус Уилис е къде по-....  Flutter

# 13
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Кърмените момци няма да имат нищо против "баби" Laughing.Сукателния рефлекс щом ги води към по-възрастни жени.Ето още един аргумент в полза на кърменето. Peace

# 14
  • Мнения: 495
жената обича да се чувства закриляна и ако партньорът й е на повече години, това й вдъхва допълнително чувство за сигурност - той е в ролята не само на мъж, но и на житейски "врял и кипял"
и за мъжете е въпрос на престиж да се фуклявят с млади гаджета

Общи условия

Активация на акаунт