По време на бременност усещали ли сте бебето през корема си?

  • 2 030
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Здравейте, бъдещи и настоящи мами!
Имам един въпрос. Бременна съм 2 18та седмица. От известно време имам едно странно усещане. Както си лежа и хоп коремът ми се подува от някоя страна. До преди минути си мислех, че това е бебето, защото го усещам на различни места и по различно време. Освен това около него се усеща и нещо като ритничета и си мислех, че е то. Преди малко обаче четох за някакви Бракстън Хикс контракции и се чудех дали това е при мен или наистина усещам бебчо как се извърта?
Мерси предварително   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
Най-вероятно е бебето, макар и да е малко рано!
Лека бременност и раждане Peace

# 2
  • Мнения: 2 723
Чисти шутове са си.  Joy
Не е рано. Тамън си е време

# 3
  • Мнения: 1 382
ХЕхе, време е вече да усещаш бебето   bouquet. Лека бременност

# 4
  • Мнения: 6 164
Не е рано, най-вероятно бебето те рита. Контракциите не се усещат тук-таме по корема - целия се стяга на камък. Wink

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 512
бебо те риа

# 6
  • Мнения: 2 019
ХЕхе, време е вече да усещаш бебето   bouquet. Лека бременност
Peaceколко ще те рита още Mr. Green

# 7
  • Мнения: X
Бебето е, бебето е newsm10

# 8
  • Мнения: 2 897
ХЕхе, време е вече да усещаш бебето   bouquet. Лека бременност
Peaceколко ще те рита още Mr. Green
За мен беше невероятно усещане-с часове съм си съзерцавала корема Grinning
Лека бременност Peace

# 9
  • Мнения: 479
Ооох, момичета!!!Много ви благодаря! Нямате си на идея как ме успокоихте!!!
Благодаря за пожеланията!!!  bouquet

# 10
  • Мнения: 999
бебето е. а към 8и9 месец става най интересно, направо почва да ти се измества целият корем Simple Smile. иначе на мен ми се втвърдяваше корема и гениколожката каза че са подготвителни контракций, т.е. че организма си се подготвя. Peace

# 11
  • Мнения: 92
в 8 и 9 месец е много забавно,усещаш ръчичка,краче.Чувството не може да се сръвни с нищо друго,много е приятно.Радвай се на тези моменти. Laughing Laughing Laughing

# 12
Бебето е,не се притеснявай и аз го усетих в 18 седмица а в 21 седмица вече корема ми играеше.Леко раждане на всички  бъдещи майки като мен.УСПЕХ

# 13
  • Мнения: 683
в 8 и 9 месец е много забавно,усещаш ръчичка,краче.Чувството не може да се сръвни с нищо друго,много е приятно.Радвай се на тези моменти. Laughing Laughing Laughing
Peace

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 443
не е рано и аз го усетих по това време  Peace

Общи условия

Активация на акаунт