Изхвърляте ли старите биберони?

  • 1 637
  • 46
  •   1
Отговори
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Към мамите,които вече имат детенце, но искат още едно. Изхвърляте ли старите биберони, тези от шишетата и залъгалките. Или ги изварявате и пребирате за следващото детенце. Аз лично ползвам тези на АВЕНТ. И сега незная как да постъпя. Моля за съвет. Благодаря. Hug

# 1
  • Мнения: 1 382
Ние Авентските отдавна ги загубихме и имаме някакви евтини, които ползваме за играчки. Ще ги изхвърля. Живот и здраве за второто ще купувам нови Simple Smile Peace

# 2
  • Мнения: 3 216
РЕДНО е да се изхвьрлят,обаче аз ги пазя,за всеки случай.

# 3
  • Canada
  • Мнения: 649
лично аз ги изхвърлям. не смятам че ще спестя кой знае колко а и е божа работа кога ще стане второто детенце.

# 4
  • София
  • Мнения: 43 903
не е редно да се пазят, по принцип би трябвало да се подменят след 2 месеца употреба, особено тези от шишетата.

# 5
  • Мнения: 4 451
Изхвърлям ги. И аз мисля, че не е редно да се ползват старите за новороденото бебче. Но пазя първата залъгалка на голямата ми дъщеря, просто за спомен. Wink

# 6
  • Мнения: 3 360
Аз ги хвърлих-даже и шишетата ,които бяха от пластмаса хвърлих.После купувах за бебка-не са чак толкова скъпи  Wink

# 7
  • плевен
  • Мнения: 1 249
не е редно да се пазят, по принцип би трябвало да се подменят след 2 месеца употреба, особено тези от шишетата.
Peace

# 8
  • Мнения: 2 019
лично аз ги изхвърлям. не смятам че ще спестя кой знае колко а и е божа работа кога ще стане второто детенце.

Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Бибероните и залъгалките трябва да се сменята на всеки 3 месеца, това го пише в упътванията на АВЕНТ. Ако шишетата имат драскотини или някакви деформации - и те на боклука. Аз пазих първата залъгалка за спомен, но онзи ден видях, че е станала лепкава и я хвърлих.
За следващото бебче, живот и здраве, тези неща задължително ще са нови!  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 936
аз също ги изхвърлих!

не мисля че е хигеенично да се ползват след време...а и се захабяват от ползване..

# 11
  • Мнения: 439
Още не ни е дошло времето да хвърляме бибките,но и това ще стане живот и здраве.Не смятам че ще спестя кой знае колко а и е божа работа кога ще стане второто детенце

# 12
  • в центъра
  • Мнения: 445
Разбира се, че ги изхвърлям. Колко биберона и шишета сме сменили до сега... въобще не би ми хрумнало да ги използвам за второ  #Crazy #Crazy #Crazy

# 13
  • Мнения: 902
Направо в коша.
Никакви стари биберони.
а и като видя 4е по4ват да потъмняват, и по малко от два месеца не съм ги държала.НеЩата, които се слагат в устата само нови. А и какво ще ми събират прах някъде, аz от майка ми още най мраzя нагласата "може да потрябва" .Тавана и шкафовете нои бяха пълни с джунджурии.
Така 4е, едно нещо като си е иzпяло песента, на боклука.

# 14
  • Мнения: 516
Разбира се, че ги изхвърлям. Колко биберона и шишета сме сменили до сега... въобще не би ми хрумнало да ги използвам за второ  #Crazy #Crazy #Crazy
Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт