М.даааа

  • 1 424
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 221
Разбрах, че парясаните , нямат място във форум дом и семейство.Сигурно поради факта че семейството се състой непременно от мъж и жена...е дете може и да липсва но то пак си е семейство...дали пък. А и понеже живея в джунглата палатката ми едва ли може да се нарече дом. търсех съвет тук , умишлено. Никой изглежда не е застрахован и крачката до другия форум е много малка и дано не ви стига.Аз отивам там да се срамувам от факта , че съм парясана.

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Какво значи парясана Rolling Eyes Thinking?

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нещо не разбрах... отказан ти е съвет защото си парясана? newsm78 Shocked

Какво значи парясана Rolling Eyes Thinking?
Разведена предполагам.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 555
Какво значи парясана Rolling Eyes Thinking?

И аз се питам същотот.... newsm78

# 4
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
Нещо не разбрах... отказан ти е съвет защото си парясана? newsm78 Shocked
...
Аз доколкото видях преди обяд - темата и е преместена при самотните родители и явно затова е тази тема Thinking

dmaria, модовете са преценили така. Обади се и питай, ако мислиш че преместването е нередно Peace

# 5
  • Мнения: 1 425
dmaria,  не го приемай чак толкова навътре  Hug
предполагам че някой нов и ентусиазиран модератор е преместил темата в изблик на усърдие. И според мен понякога ги местят тея теми едва ли не само да си намират на работа  Laughing
обади се на модератора и поискай да ти върне темата ако предпочиташ да е в този раздел.

# 6
  • София
  • Мнения: 11 658
dmaria прочетох темата ти снощи и много съжалявам за положението,в което се намираш.
Опитай се да не приемаш навътре случилото се /преместването на темата/,защото лично на мен 2-3 пъти ми се е случвало да ми преместят тема от един форум в друг,а аналогична такава на друг потребител да си остане. Не знам какви са причините,симпатии ли,нещо друго ли...Премълчавала съм,макар вътрешно да не съм била съгласна.Нали винаги модераторите имат право!
И все пак това е интернет пространство,влизаме тук за да се разведрим или да изкажем болката си,а не да се натоварваме или да си създаваме допълнителни ядове и нерви!
Наистина пиши на модератора,който го е направил и го помоли да го върне.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 356
Мила, който и модератор да е преместил темата, е сметнал, че в другия подфорум ще получиш повече помощ от хора с опит. Не е нищо лично, а напротив от добри чуства. Не се сърди, така се прави.
Успех.   bouquet  Hug

# 8
  • Мнения: X
 В другия форум, определено ще се намерят мами с подобен на твоя проблем. Не е гаранция че те четат тук примерно, така че не се сърди за темата.........сама ще се обедиш, че там ще получиш много повече помощ. желая  ти късмет и скорошно решаване на проблема!

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
В другия форум, определено ще се намерят мами с подобен на твоя проблем. Не е гаранция че те четат тук примерно, така че не се сърди за темата.........сама ще се обедиш, че там ще получиш много повече помощ. желая  ти късмет и скорошно решаване на проблема!
Късмет и от мен!

# 10
  • Мнения: 577
В другия форум, определено ще се намерят мами с подобен на твоя проблем. Не е гаранция че те четат тук примерно, така че не се сърди за темата......
Peaceкьсмет и от мен Hug Praynig

Общи условия

Активация на акаунт