Нещо за винетките да питам

  • 596
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Имам въпросче, а в КАТ от сутринта нема нииикой на телефона Close
Колата, която ползвам, е собственост на инвалид. Съответно винетките се издават по специален ред и дори приемът на документи е до 31 януари. Самите стикери ще са готови чак февруари. Трябва ли сега, като излизам от София, да си купя обикновена винетка - седмична примерно? Има ли вече готови такива? От къде мога да си взема? Или срокът на вече изтеклата се удължава, щом новите не са готови, не по моя вина?

# 1
  • Мнения: 1 937
На отрязъка към винетката трябва да пише валидността й. За всички е до 31.01.
Седмични и месечни има на бензиностанциите. Годишните ги забавиха.

# 2
  • Мнения: 3 447
Мисля, че срокът на годишните (за миналата година) е удължен до края на януари, но не съм сигурна.

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Вердад е права, годишните винетки имат срок от 13 месеца - от 01.01 на настоящата  до 31.01 на следващата година.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
На нашата изрично пише до 31.12.2006 Shocked

# 5
  • Мнения: 1 937
Значи не е годишна, така ли?

# 6
  • София
  • Мнения: 6 743
Няма ли на ОМВ и Шел вече от новите винтеки?Или в пощите?
Тази евро година започва много скапано от към бюрократични неща  ooooh!  Whistling

Блеинда, извинявам се, но ще ползвам темата за да питам нещо за гражданската.Колата ми е на инвалид, карам я с пълномощно.Като правя гражданска, тя се пише на името на този, на когото е талона (в случая - инвалида).Аз имам вина за ПТП, но де факто гржданската е на друго име.Каква гражданска трябва да ми се направи?С или без вина??  Уффф, дано ме разбрахте  Embarassed

# 7
  • Мнения: 1 937
Дамаянти, гражданската е поименна, според талона на колата. В твоя случай - на името на инвалида.
При ПТП направено по твоя вина (или с твое участие), отговорна си ти, лично.
Току що питах застраховател. Няма по-различна ГО.

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 14:59 от Verdad

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Пускам си аз теми, питам, разпитвам, а моичкият вече решил проблема кардинално - изстъргал винетката от стъклото и туй то Close А сега ходи дебелей в тез тесни гащи ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт