голям корем

  • 7 596
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 329
 newsm78 Имам следното запитване- едва в 12-та седмица съм а корема ми се е издул много, имам чуството че расте ежедневно............Мислите ли че при предишния преглед, доки може да не е видяла евентуални близнаци??????????Каза че вижда едно бебе, едно сърце и т.н, ама това наедряване в коремната област ме притеснява

# 1
  • Мнения: 374
Едното с другото няма връзка. В третия месец на мен също доста ми личеше, но бебето беше едно.

# 2
  • Мнения: 376
Не се притеснявай на мен и с двете бременности корема ми порасна много рано. При всеки е различно едни става като малки слончета други са финни мадами до края. Какво да правиш природа.
Леко бременеене !!! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 7 723
ОООО, и по- голям ще ти става, спокойно  Hug
И мене от петия месец вече ме питаха:
- "Айде, няма ли да раждаш вече?"  Wink
Не се притеснявай! Лека бременност  Peace

# 4
  • Мнения: 1 104
При всяка мама е различно. На едни корема им е голям, на други по-малък. Не се тревожи.Важното е бебо да е жив и здрав.А щом лекарката вижда 1 бебе значи е така.Ако искаш консултирай се и с друг лекар.

# 5
  • Мнения: 1 877
Споко! Не си единствен случай.Може пък и да спре да расте по-нататък.

# 6
  • на пистата
  • Мнения: 5 824
това все едно аз съм го писала,преди малко в магазина една продавачка ме пита вие в 6ти месец ли сте Joyа с първата ми бременност пролича чак в 5-6месец.спокойно,щом до сега не е видяла да са две значи не са.

# 7
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Спокойно, аз в 4-я месец изглеждах като в 8-ми, само ме питаха кога е датата и като кажех - догодина, започваха всички да се пулят учудено.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 108
На мен започна да ми расте корема към края на 3тия месец, така че при всички е различно. Имам приятелка, на която пък в 6тия месец едва започваше да личи, че е бременна.
Може и да има значение пола на бебето  Thinking, моето е момче, а на приятелката ми - момиче.

# 9
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз бях така с първото дете. Много рано започна да ми наедрява корема. В треттият месец вече ходех с гащеризон за бременни.
Сега с второто започна да ми личи корема към петия месец, но пък за сметка на това адски бързо започна да расте, та общо взето пак си изглеждам на месеците, в които съм си.

# 10
  • Мнения: 2 956
Не се притеснявай на мен и с двете бременности корема ми порасна много рано. При всеки е различно едни става като малки слончета други са финни мадами до края. Какво да правиш природа.
Леко бременеене !!! Simple Smile
Peace

# 11
  • Мнения: 5 393
И на мен много от рано започна да ми личи корема- в трети месец вече със сигурност си личеше, че съм бременна.
Лека бременност.  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 1 043
Ами мен от седми месец ме питат дали не чакам близнаци, ама е само едно. Така че, всичко е индивидуално. Големият корем не означава непременно близнаци. А по спомен на мен точно някъде около12-13 седмица, коремът ми изведнъж изскочи.

# 13
  • Мнения: 3 500
Големината на корема в ранна бременност едва ли има връзка с броя на бебетата.По-принцип коремът се подува в началото, т.к. матката ти увеличава обема си.А ако имаш близнаци ще се види.

# 14
  • Мнения: 640
И на мен от рано започна да ми личи корема и въпроса на всички беше дали нещо е пропуснал доктора, ама не е:) Просто ще си имаме коремчета по-дълго време Hug

Общи условия

Активация на акаунт