смешните навици на кърмачетата

  • 1 734
  • 35
  •   1
Отговори
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Май всяко бебе си има нещо,което прави,докато папа на гърдата - понякога много странни навици като да щипят или извиват каквото докопат.Какво правят вашите бебчовци?
Моята госпожица се вкопчва с горната ръчичка за сутиена ми,ама така,сякаш се бои някой да не й вземе цицата,а с долната ръчичка (тази,която минава под моята),започва да ме гали и мачка по гърба,най-много й харесва,когато напипа гола кожа Simple Smile Нали е още малка,сега ми е просто много готино - но подозирам,че като попорасне и започне здраво да се вкопчва и да стиска,няма да е толкова весело Simple Smile

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Мая по едно време се беше научила да ме пляска с горната ръка по кожата на гърдите, докато суче. Много й харесваше звукът "пляс" и много се забавляваше. Аз обаче не бях във възторг и я отучих... Сега е в процес на отучване да ми вдига нагоре блузата, щом поиска да суче "Ам-ам-ам-ам-ам"!
Иначе всеки ден ме разсмива, като си вдигне нагоре блузата, за да си покаже "тити"-те (циците), за да ми предложи и аз да посуча от нея  Laughing

# 2
  • Мнения: 288
Цитат на: hedra
....започва да ме гали и мачка по гърба...


И Ирена правеше така. Grinning
А с другата ръка забиваше пръст в гърдата ми.

# 3
  • Мнения: 5 255
Лора докато суче ме щипе по ръката, а с другата ме поплясква  Tired
Сега е почнала много да щипе и драска.
Открила си е рачешките ръце, нали е РАК  Flutter

# 4
  • Мнения: 1 629
А моето диване отскоро ми забива такива шамари, лелеее, че и силни newsm34  Ама как да му кажа, че мама я боли?

# 5
  • Мнения: 7 106
Много правилно подозираш Mr. Green .Отначало и Ева само държеше ръчичката си на гърдата ми или много лекичко я мачкаше.А сега като докопа "мръвка" тегли, извива, щипе, а недай си Боже да набара зърното на другата гърда - разтяга го като ластик и се опитва да захапе и него #Milti .Ръката пък, която е отдолу, опипва и дърпа всичко което набара, ако пък случайно нама нища за "ловене" ми пляска шамарчета по гърба Grinning . Понеже в повечето случаи си я кърмя, като я държа в ръце, кракът който е отгоре, непрекъснато хвърля къчове, като повечето попадат в брадата или рамото ми.Но това е само в началото, после се закротва и даже задрямва Wink

# 6
  • Мнения: 2 051
Моите пък доскоро ме чешеха, с тези ъгълчета на ноктенцата, нали се сещате #Crazy
Обаче отскоро като засучат се хващат за ръчичка и ме оставиха на мира. Simple Smile

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Vedrra, така ли:

# 8
  • София
  • Мнения: 2 249
Играе си с косата ми и я навива на пръстите си, понякога ме гали по лицето. Като бебе беше много смешен, понеже при потичане на млякото започваше да ме потупва в такт с гълтането.

# 9
  • София
  • Мнения: 754
Преди като кърмех Лори, тя също ме пощипваше и драскаше. Тази ръчичка, която й беше отгоре постоянно ме драскаше и като приключвахме с яденето, кожата ми бе доста зачервена. Точно все едно малко коте си остри ноктенцата, така и тя правеше. Но пък беше толкова сладка като се сгушеше в мен  Grinning  и така ми липсва сега това.

# 10
  • Мнения: 2 051
Цитат на: boo
Vedrra, така ли:

Горе-долу, ама по-решително вкопчени. И лицата са им по-раздалечени.
Само че ние се кърмим в една асиметрична поза - така си пазя едното зърно от отхапване, а очите на дечица от взаимно избождане.

# 11
Моето с едната ръка дърижи моята ръка ама изотзад или пък ме потупва в стил добър приятел, а с другата хваща зърното на другата гърда и го подръпва да не би да му го вземе някой.

# 12
Мнооооого сладка темичка, newsm74 Малчо с едната ръчичка,долната ме гали по кожата,а с горната винаги ми дърпа дрехата така,сякаш иска да я смъкне.Мислех че само при нас е така,но както виждам и вашите  бебоци имат такива збавни навици Laughing  Laughing  Laughing

# 13
  • Мнения: 2 051
А опитват ли вашите бебета да сучат през сутиена? Laughing

# 14
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Цитат на: Anonymous
Мнооооого сладка темичка, newsm74 Малчо с едната ръчичка,долната ме гали по кожата,а с горната винаги ми дърпа дрехата така,сякаш иска да я смъкне.Мислех че само при нас е така,но както виждам и вашите  бебоци имат такива збавни навици Laughing  Laughing  Laughing
Това горе съм аз Embarassed .                                                                                                      Vedrra,много ми е интересно като си представя ти как кърмиш,сигурно е върховно изживяване newsm06 А само като си помисля че и аз може да имам близнаци при нова бременност евентуално,се разтапям от щастие newsm03

Общи условия

Активация на акаунт