Как празнувате годишнините от сватбата

  • 1 266
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Предварително се извинявам ако има такава тема,но не я открих Rolling Eyes
Въпросът ми е правите ли нещо специално на този ден-като например:да пуснете първият ви сватбен танц dancingда пиете шампанско от сватбените чаши cheersда запалите църковните свещи bishopда пуснете диска със сватбата си tv или нещо друго.Разкажете как отпразнувате вашите годишнини и как ви изненадват на този ден вашите половинки Flowers Bouquet

# 1
  • Мнения: 7 640
ако имате малки деца- изброените ритуали са трудно осъществими Grinning

По темата- не я честваме чак толкова особено- просто повод за празник.

# 2
  • Мнения: 95
Ходим някъде извън града, където не сме били. Просто се качваме на колата, аз отварям картата и решаваме къде ще е този път.
Ритуал сме правили само на първата годишнина, когато си пуснах изсушения букет от сватбата в една река(с идеята да ни върви по вода). Туйто. Чаши-маши, шампанско и танци-манци не са ми по вкуса. Да не говорим, че dvd-то от сватбата събира прах някъде, даже не знам къде точно. Пускано е точно веднъж на родителите ни и това е. И се чудя защо ли толкова настоявах да имам оригиналните касети с видеозаписите...
Но все още нямаме деца. С деца не знам дали ще е толкова лесно да палнем колата и да отпрашим нанякъде без резервация.

# 3
  • Мнения: 391
Ние понеже имаме два сватбени дни (веднъж в гражданското и 20 дни по-късно в църквата), на първия каним кумовете на вечеря, а втория си го празнуваме само двамцата. Ако имаме пари, отиваме някъде извън София. Друг път си оставаме тук и отиваме на хубав ресторант. Ако пък съвсем сме го закъсали, си пазаруваме някоя вкуснотийка и си пием хубаво вино в къщо.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 421
 За наш срам винаги ги забравяме Embarassed
Добре, че някой ни подсеща, поздравявайки ни - обаче обикновено е късно за да плануваме нещо.
Пийваме по чаша вино.

# 5
  • Мнения: 5 622
Ние обикновено използваме това време за да си направим някоя почивка извън града. Същото правим и за РД.

На първата си годишнина, бяхме в Родопите.....  Heart Eyes

На самият ден- в някое хубаво заведение (нашата дата се падна когато бяхме във Велинград, та бяхме в едно от техните прилични заведения. С детето.)

# 6
  • Мнения: 7 474
Ходим на кръчма  Laughing с приятели  Laughing

# 7
  • Мнения: 830
на ресторант с кумовете Peace

# 8
  • Мнения: 2 591
и аз се главоблъскам, защото нашият велик ден е утре, а още не сме съвсем сигурни какво ще предприемем. Първоначално мислех да планираме нещо, но после се оставихме на течението и най-вероятно ще се поразходим нанякъде (с колата), а вечерта ще излезем само двамата в хубав ресторант

а иначе другата седмица заминаваме на малко позакъсняло сватбено пътешествие в чужбина  Embarassed Rolling Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ако имаме възможност, излизаме на кръчма.
Това, за което говориш Бебина, се случва само в първите годишнини от този светъл ден. После нещата влизат в обичайното русло на останалите празници.

# 10
  • Мнения: 126
Ако имаме възможност, излизаме на кръчма.
Това, за което говориш Бебина, се случва само в първите годишнини от този светъл ден. После нещата влизат в обичайното русло на останалите празници.
Така е,но ми се иска да си създаваме колкото се може повече празници и такива мили моменти в които да не сме изморени,да не ни боли нещо...да си обърнем повече внимание един на друг.Искам това да бъде незабравим момент,които да отпразнуваме подобаващо.Може би звучи глупаво,но неискам нещата да "влизат в обичайното русло на останалите празници" Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 2 897
Ние сме имали само една Mr. Green Обаче темата ще ми бъде интересна,ще събирам идеи за следващите  Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 6 794
Имали сме две до сега, отиваме на рибен ресторант само двамата и си изкарваме страхотно.  Laughing Не знам защо рибен, но на първата решихме да отидем в Капитан Кук, на втората решихме, че това ще е традицията и отидохме в Тамбукту. Лошото е, че остава само Барбадос в Сф и ги приключваме...или ще трябва да повтарями, или да откриват нови, или да ходим в други градове за следващите годишнини.  Laughing А, и друга традиция е, че скъпия ми подарява нещо златно, ама ако я продължи ще приличам на коледна елха, защото за нищо на света не се разделям с това, което ми е пдоарил до сега и ще е купон.  Crazy

# 13
  • Мнения: 755
Вече 5-та празнуваме или на кръчма или вкъщи с гости и видеокасетата от сватбата по някое време пускаме за фон. Всеки път е различно , а касетата дори и да не искаме да я пускаме дечко винаги я намира и иска да я гледа , защото му е интересно. Grinning

# 14
  • Мнения: 2 839
И ние имаме 2 дати, но тази в гражданското никой не я признава  Laughing
В общия случай сме на ресторант. Преди 2 години мъжа ми ме изненада с подарък за годишнината - едноседмичен круиз с кораб по Дунава. Будапеща, Словакия, Австрия, Германия и обратно. Та там празнувахме. Това ни е най-нестандартното отбелязване на деня. Засега  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт