Вие бихте ли ги критикували?

  • 1 612
  • 31
  •   1
Отговори
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Родителите на това момиченце?

http://dnes.bg/article.php?id=31518

# 1
  • София
  • Мнения: 630
Не. Решението им едва ли е било лесно. Не съм сигурна аз какво бих направила в такава ситуация, но се опитвам да разбера мотивите им. Мисля, че наистина по този начин ще е по-леко и за детето и за родителите.

# 2
  • София
  • Мнения: 900
Ужас! Потресена съм!
Но от страданието, не от решението!
Не искам да съдя никого, но и не искам да си представям какво ли им е на тези хора!
За себе си съм категорично "за " ефтаназията! Но за дете - УЖАС!!!

# 3
  • в Низината
  • Мнения: 705
Не! Не подкрепям решението им.

# 4
  • Мнения: 793
Не бих, всеки сам взема решения за собствените си деца,отстрани изглежда по един начин, съвсем различно е когато на теб ти се случва.

# 5
  • Мнения: 2 550
Аз не разбрах какво точно решение са взели?  newsm78  Embarassed

# 6
  • София
  • Мнения: 2 160
Подкрепям решението им , колкото и ужасно да звучи.....според мен те се опитват да спестят част от мъките на детенцето си. Пък и коя съм аз ,че да ги упреквам......Трагедии има навсякъде Cry

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Нищо не пише за евтаназия. И аз не разбрах какво е решението им.

# 8
  • София
  • Мнения: 630
Аз не разбрах какво точно решение са взели?  newsm78  Embarassed

Доколкото аз разбрах, да се спре и физическото развите на детето.

# 9
  • Мнения: 495
За да се „повиши качеството на живота й“, родителите на Ашли са помолили лекарите да я подложат на хормонално лечение и на няколко хирургически операции.
ето това решение са взели

# 10
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не подкрепям решението им.

Защо?

# 11
  • Мнения: 2 550
За да се „повиши качеството на живота й“, родителите на Ашли са помолили лекарите да я подложат на хормонално лечение и на няколко хирургически операции.
ето това решение са взели

Е, та?

Darra, 10х!


Не бих ги критикувала.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 828
За да се „повиши качеството на живота й“, родителите на Ашли са помолили лекарите да я подложат на хормонално лечение и на няколко хирургически операции.
ето това решение са взели

а какво означава това?

# 13
  • Мнения: 227
Само преживените неща са истински разбрани.Не искам и нямам право да ги критикувам-за да вземат това решение,сигурно има защо.....

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
а какво означава това?

Това означава, че детето дори на 10 или 20 години ще е физически развито като на..една да речем.
Ръст и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт