Намаление в Marks&Spencer

  • 1 682
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 692
Ами това ми е въпроса!Има ли вече намаление в Marks&Spencer?Ако не, кога евентуално ще започне?Разчитам на Вашите отговори!

# 1
  • Мнения: 4 181
къде им  е магазина?

# 2
  • Мнения: 5 255

СОФИЯ СИТИ ЦЕНТЪР

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
тези дни нямаше.След Нова година не съм ходила.но по принцип в другите магазини в ситито намалението е 20% Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 11 692
Няма ли някой да е ходил тези дни София Сити Центъра?
Chocha благодаря!

# 5
  • Мнения: 2 386
Aз не съм ходила,но ако питаш в красива мама,а не тук,ще ти отговорят 100%  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 11 692
Aз не съм ходила,но ако питаш в красива мама,а не тук,ще ти отговорят 100%  Peace
Благодаря все пак!Но защо в Красива мама  newsm78?Ако го направя там,за норматив някой модератор ще ми премести темата.

# 7
  • Мнения: 2 386
Aз не съм ходила,но ако питаш в красива мама,а не тук,ще ти отговорят 100%  Peace
Благодаря все пак!Но защо в Красива мама  newsm78?Ако го направя там,за норматив някой модератор ще ми премести темата.
Защото там се обсъждат новите придобивки и магазините за дрехи..Опитай и ще видиш

# 8
  • София
  • Мнения: 11 692
Само да кажа,ако случайно някой го интересува,че в Маркс&Спенсър все още няма намаление. Чак след 15.01.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
Мен ме интересува.
Но след 15-ти със сигурност ще има,така ли да разбирам...?

# 10
  • София
  • Мнения: 11 692
Да,питах двама човека от персонала /Тома Неверни/.И двамата казаха от 15.01,но единия спомена,че щяло да бъде частично.Иначе ги зареждали в четвъртък,но те не знаели какво ще има в зареждането.
А сега се сетих имаше някои дамски артикули,за които пишеше,че са единични бройки и е възможно да са били с малко по-ниска цена от нормалната,но не съм гледала конкретно,че повече мъжкия щанд ме вълнуваше.
Абе малко далечко са още от Marks&Spencer в UK,а и цените им май са по-височки.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Благодаря ти  bouquet Многознайница

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Да,питах двама човека от персонала /Тома Неверни/.И двамата казаха от 15.01,но единия спомена,че щяло да бъде частично.Иначе ги зареждали в четвъртък,но те не знаели какво ще има в зареждането.
А сега се сетих имаше някои дамски артикули,за които пишеше,че са единични бройки и е възможно да са били с малко по-ниска цена от нормалната,но не съм гледала конкретно,че повече мъжкия щанд ме вълнуваше.
Абе малко далечко са още от Marks&Spencer в UK,а и цените им май са по-височки.
за детското също са високи цените.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Днес минах оттам,ами не съм впечатлена.Намалението не е голямо и е частично

# 14
  • София
  • Мнения: 11 692
Аз пък да Ви разкажа един куриоз.Мъжът ми си купи дънки от там за скромната сума от 50 лева,които направо ми се сториха смешни за този магазин,но пусто дънките добре му стояха.
В къщи като погледнахме етикета,ами те цифром и словом струваха 9.50 паунда.Е както и да го смятах това не прави повече от 30 лева! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт