Кога и къде намаления?

  • 2 269
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 181
Момичета, хрумна ми, че такава тема ще е много полезна.
Много моля да и простите, ако вече има такава, много ми е късно вече да търся с търсачката.
Идеята ми е да пишем като има намаления в някои магазини било то детски, било за нас Laughing
Преди нова година в Бенетон в Мола имаше 30 % намаление, с нетърпение чакам да стане по-голямо и да ида да понапазарувам малко Wink
Споделете, ако знаете за някакви намаления в момента Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
В Дика - 50 %; Капаска - 50 %; Манго - 50 %
Държа да отбележа, че не съм го видяла с очите си. Попаднах на тази информация в други подобни теми.
В oxxo също има намаление, но не знам с колко %

# 2
  • Мнения: 7 723
Аз само да уточня, че в Манго не всичко е 50% намалено в момента, но от 10, всичко ще намалят 70% ако остане нещо, де   Wink

# 3
  • Мнения: 4 181
Мерси момичета.
Аз да кажа, че намалението във Фокс в Мола още продължава. Peace

# 4
  • Мнения: 1 544
Мерси момичета.
Аз да кажа, че намалението във Фокс в Мола още продължава. Peace
а останало ли е въобще нещо newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 2 768
а някой да знае кога започва намалението в премама?
а в бенетон?

# 6
  • Мнения: 1 544
Ходих до мола преди малко останали са доста неща във Фокс има какво да се избере  Peace
В Бенетон още са на 30 %
Друго не видях ,че имах малко време

# 7
  • София
  • Мнения: 2 768
В Бенетон още са на 30 %
Друго не видях ,че имах малко време
мерси  bouquet
а ще има ли по-голямо намаление в бенетона въобще и скоро ли ще бъде? не мога да си спомня миналата година каква беше ситуацията, предполагам че и тази година ще е същото...

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Да добавя само, че в Дика към края на месеца намалението ще стане 70 %  smile3508

# 9
  • Мнения: 1 544
В Бенетон още са на 30 %
Друго не видях ,че имах малко време
мерси  bouquet
а ще има ли по-голямо намаление в бенетона въобще и скоро ли ще бъде? не мога да си спомня миналата година каква беше ситуацията, предполагам че и тази година ще е същото...
Да със сигурност ще направят 50 % но и аз не помня точно кога . Предполагам че до 10-тина дни .

# 10
  • Мнения: 4 181
Във Фокса си има още хубавки работи, особено блузки с къс ръкав, които нормално в момента не се търсят много Peace

# 11
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
В FOX е ве4е 50% намалението
В Бенетон обикновените дет.блузки са по 13лв.В4ера купих 2  LaughingНяма да паднат пове4е.Поне така мисля.Пухенки по 50лв.
В Манго има 50 и 30 % намаление.
За Теранова и Калиопе се знае 70  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
В FOX е ве4е 50% намалението
В Бенетон обикновените дет.блузки са по 13лв.В4ера купих 2  LaughingНяма да паднат пове4е.Поне така мисля.Пухенки по 50лв.
В Манго има 50 и 30 % намаление.
За Теранова и Калиопе се знае 70  bouquet
В големия Фокс ли всичко е на 50%,не детския.Значи вече не важи купуваш 1  второто безплатно...

# 13
  • София
  • Мнения: 238
В детския Фокс ходих онзи ден. Попитах продавачката за промоцията, а тя така троснато ми отговори, че всичко си пишело на етикета и ми обърна гръб. Страшно ме издразни и не и останах длъжница. Много се дразня на нелюбезни продавачки. А тя вметна ни в клин ни в ракав , че всичко зависило от нея - демек , че тя е шефката. Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 4 181
Аз ходих във Фокс бейби и то два пъти, там са много любезни Peace

Общи условия

Активация на акаунт