Столче за автомобил?Препоръчайте ми!

  • 729
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 294
Здравейте момичета  bouquet
Налага се да купим ново столче за кола.Разполагаме с около 80-90 лв.Детето ми сега тежи около 8 килограма и бих искала столчето да може да го ползваме възможно най-дълго време.
Каква марка и модел бихте ми препоръчали?Благодаря ви предварително за отговорите Hug

# 1
  • Мнения: 410
  Всички столчета, които се продават са съобразени с изискванията за безопасност  на бебоците. Важното е столчето да е достатъчно широко, за да се чувства комфортно детето. От там нататък гледай цената да ти пасва.
 Промоциите в Метро са добри.

# 2
  • Мнения: 1 455
За тези пари мисля,че има само два модела,на Мони и Чиполино.Аз харесах на Мони.Струва 80,00лв.ето този е на Чиполино  http://www.chipolino.com/showpop.php?product=346 ,а тези на Мони  http://moni.bg/products.php?id=4&name_b=%D1%F2%EE%EB%EE%E2%E … E0%ED%ED%E5%ED%E5

Последна редакция: чт, 04 яну 2007, 01:19 от gery gerry

# 3
  • Мнения: 3 457
по-добре си търси втора употреба ,някакво фирмено-отколкото чиполино или мони-една приятелка си купи преди 2 седмици чиполино и вече съжалява-въпрос на личен избор все пак  bouquet

# 4
  • Мнения: 255
и аз съм на същото мнение все пак става въпрос за сигурността на дете не на кукла.

# 5
  • Мнения: 3 457
Иначе много удобни и широки са на Макси Кози  Peace и чико са хубави Peace

# 6
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ние сме с Кам за малката и Чико за каката-и от двете съм супер доволна. PeaceПредпочетох да дам малко повече парички,но да вземем хубаво столче. Hug

# 7
  • Мнения: 7 640
по-добре си търси втора употреба ,някакво фирмено-отколкото чиполино или мони-една приятелка си купи преди 2 седмици чиполино и вече съжалява-въпрос на личен избор все пак  bouquet

а защо?

# 8
  • Мнения: 789
И аз се зачудих защо не е хубаво на Чиполино. Нашето е точно такова, някъде около 90 лева е. Ползваме го половин година и не сме имали някакви оплаквания. Има си 3 степени и Ива без проблеми си спи в него или си стои седнала. Пера си го в пералнята. А и десена идеално ни пасва на дамаската в колата  Wink

Общи условия

Активация на акаунт