Ползвате ли тоалетни трици?

  • 3 236
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 723
А? newsm78
Какви и какви са ви впетчатленията?  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 463
не съм, редовно ми ги препоръчват, но не знам откъде да си ги набавя

# 2
  • Мнения: 9 063
Ползвах преди, много приятно усешане създават за кожата, но отвикнах, не знам защо...
По принцип ги има в аптеките или козметичните магазини, където има хума, има и тоалетни трици Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 447
Отдавна не съм ползвала, добре, че ме подсети  Simple Smile Много хубаво почистват, даже и грим съм махала с тях. Освежават тена, изглаждат, махат черните точки. Става дума за най-обикновените, кестеновите, дето са в пликчета... не знам каква марка са... и дали ги има още  newsm78

# 4
  • Мнения: 7 723
....Става дума за най-обикновените, кестеновите, дето са в пликчета... не знам каква марка са... и дали ги има още  newsm78

Това ме успокои Peace
Днес, когато си купувах ми показаха няколко вида- кестенови, бадемови, с пшеничен зародиш, с череша и  newsm78 забравих newsm78
Като ми казаха, че струват 90 стотинки, аз  Shocked така  #Shocked Купих си бадемови и после ще ги сменям  Peace

# 5
  • Мнения: 46
Аз ползвам триците на "Христина" - имам 2 вида . Мокри - седефени и пшенични и мога да кажа , 4е са страхотни. Невероятен пилинг и кожата става като бебешка. Много съм доволна!!!  newsm10

# 6
  • Мнения: 2 897
Ползвам,но не редовно.Моите са най-обикновени,доволна съм от ефекта Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 473
Ползвам,но не редовно.Моите са най-обикновени,доволна съм от ефекта Simple Smile

А колко често е добре да се ползват? Сигурно ще кажете, че е относително при всеки , и все пак?

# 8
  • Мнения: 2 897
Ползвам,но не редовно.Моите са най-обикновени,доволна съм от ефекта Simple Smile

А колко често е добре да се ползват? Сигурно ще кажете, че е относително при всеки , и все пак?

Веднъж седмично,лично аз,но не защото някой ми е казал.Кожата ми се чувства добре и няма нужда от по-честа употреба на триците.
 Hug

# 9
  • Мнения: 7 723

А колко често е добре да се ползват? Сигурно ще кажете, че е относително при всеки , и все пак?

и мене ме посъветваха 1-2 пъти седмично  Peace

# 10
  • Мнения: 4 076
Да,веднъж седмично,от българските-най-често от див кестен.След това си правя маска.

# 11
  • Мнения: 1 404
Сега съвсем профански да запитам-а как точно се използват?

# 12
  • Мнения: 7 723
Сега съвсем профански да запитам-а как точно се използват?

Ами размешваш ги с вода- на кашичка, натъркваш си лицето и после се изплакваш с хладка вода . Това е  thumbsup

# 13
  • Мнения: 1 404
Сега съвсем профански да запитам-а как точно се използват?

Ами размешваш ги с вода- на кашичка, натъркваш си лицето и после се изплакваш с хладка вода . Това е  thumbsup
Мерси Heart EyesОще тази вечер ще пробвам.

# 14
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз ползвам триците на "Христина" - имам 2 вида . Мокри - седефени и пшенични и мога да кажа , 4е са страхотни. Невероятен пилинг и кожата става като бебешка. Много съм доволна!!!  newsm10
Що мокри  newsm78и сухи ли има?Утре ще си купя ама какви?Седефени -добре звучи, да ли ще ми стане седефено лицето  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт