Отговори
Здравейте,мами,да ни е честита Новата година ....
Все ощте съм в Българиа ,но от февруари месец ми предстои заминаване и брак в Гърциа,с грък.Детето ми е на 3 години и след като се адаптираме щте , дадем на градина ,за да свиква с езика и  т.н.....Интересува ме какви документи ще са ми необходими ,за да  я приемат в градината.Ако има мами в Гърциа ,нека ми пишат,моля....

Последна редакция: чт, 04 яну 2007, 11:12 от eleiana

# 1
  • Мнения: 7 091
Здравейте,мами,да ни е честита Новата година ....
Все ощте съм в Българиа ,но от февруари месец ми предстои заминаване и брак в Гърциа,с грък.Детето ми е на 3 години и след като се адаптираме щте , дадем на градина ,за да свиква с езика и  т.н.....Интересува ме какви документи ще са ми необходими ,за да  я приемат в градината.Ако има мами в Гърциа ,нека ми пишат,моля....

Аз нямам представа от нещата, които пишеш, но бутвам темата нагоре, за да я видят повече хора.
И все пак предполагам зависи от конкретната детска градина и техните изисквания.  newsm78

# 2
Za darjavna detska gradina e ad-okolo 9 dokumenta-akt za rajdane,belejka ot danachnoto,belejka ot rabotodatelia ,i za dvamata roditeli i uslovieto ,na koeto ne otgovariame e da sme jiteli na grada. No neznam dali shte vi vzemat po sredata na godinata,tai kato zapisvaneto e iuni mesec.Taka che,svikvai s misalta za chastna detska gradina-okolo 300-350 evro na mesec.Tai kato carkvata tuk e mnogo silna imat detski gradini,koito sashto sa mnogo hubavi-cenata e normalna 100 evro na mecec.

Общи условия

Активация на акаунт