Издирват се!

  • 896
  • 4
  •   1
Отговори
Тъй като разбрах, че доста познати от чатове, други форуми и прочие, с които съм позагубил връзка в последните години, най-малкото четат в този форум, ще ги помоля да се обадят в настоящата тема (а още по-добре - на лично съобщение) Simple Smile
И така - издирвам:

Горица (Ранобудниче - от клубовете на "Дир"-а) от Видин/София,
Дарина (Карина - от чата на "Дир") от София,
Катя Табова (Джуел - от чата и форума на "Сърч"-а) от Пловдив,
Ева (Медуса - от чата на "Дир"-а) от София - вече мама на двама, както разбрах скоро от наша обща позната  Simple Smile,
Деси (Палатино - от чата и форума на "Сърч") от... някъде в Канада,
Виолета (Дъф - от чата и форума на "Сърч") от Пловдив, иначе - някъде в Германия,
Галя (Джулия - от чата и форума на "Сърч") от Варна,
Мария Спасова (Мария - от чата и форума на "Сърч") от София,
Слава (Арроу - от чата и форума на "Сърч") от София,
Мирослава (Мира - от чата и форума на "Сърч") от София,
Изидора (Пиърли - моята любима сладка Перличка - от чата и форума на "Сърч") от София,
Светла (Мамия - от чата и форума на "Сърч") от Добрич, но омъжена и живуща в Австрия,
Златина (Солей - от чата и форума на "Сърч") - някъде в Швейцария,
Златина Молитор (Инд - от чата на "Дир") - някъде в Германия....
Може да ми се обадят и всички приятели от чатовете на "Дир" и "Сърч", чиито имена и никове в момента не мога да си спомня, и с които имахме незабравими онлайн дни и нощи през 2000 - 2002 г.
Аз съм Айна Майна, Аслан и Воден дух  Simple Smile
Чакам да се обадите, приятели!

# 1
  • Мнения: 484
mimoza от онова време,съпруга на bat Arko  Laughing

# 2
Йееееее, здрасти бе хора  Simple Smile
Много ми е тържествено пак да ви "видя"  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 484
времето за което пишеш 2000;2001г. беше време в което веб чатвете бяха на дира и сърча,основно се подвизавахме в сърча,бяхме много запалени тогава,дотолкова запалени ,че даже ходехме  на чат-купоните в Сф и този  на сърча на 29.09.00г.във Варна организиран от Джулия,много приателства тогава открихме,приатели с който и до ден днешен подържаме връзка и на които  много държим , е с много  и изгубихме връзка...............,ех какви времена   

# 4
Ех, ние в Пловдив продължаваме седмичните сбирки, но от чат-ерата останахме само аз и Боб (Теодор) - ние сме живата история на седмичните срещи на пловдивската група от чата на "Сърч"-а.
Между другото, някои от старите чатъри още влизат през деня, но аз от работата няма как да се включа  Sad
Аз тогава със "Сърч"-а ставах, с него лягах. Там изживях първата си чат любов, после и втората и третата  Simple Smile Там намерих много истински приятели - толкова ми липсват някои от тях, дано видят тази тема... И Боби КПКН, и 100ян (ей, батинка - ти нали пописваше и тук, къде се загуби?!?), и Йоан, Никито, Джулия и Карамел от Варна, и Елия (ех, Пати, така и не успяхме да се срещнем  Sad), Силви...
Айде де хора, никой от вас ли не чете и тук?!?

Общи условия

Активация на акаунт