Мами ЕПИЛЕПТИЧКИ?

  • 706
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 290
Прочетох написаното за дечицита с епилепсия, но исках да ви попитам - няма ли сред вас мами с ЕПИЛЕПСИЯ?

Преди още да забременея имах съмнения, че имам тази болест, но някак не ми се искаше да повярвам.
Тогава момичетата които ми отговориха бяха неверятно мили.
Направих припадък в 6 месец от бремеността си.
Започнах да пия ТРИЛЕПТАЛ в доза по-ниска от минимума споменат на опаковката.
Продължавах да не вярвам, че това се случва на мен. Не исках да приема, че съм епилептичка
но... явно трябва най-сетне да го призная пред вас и пред себе си...

На 30.12.2006 направих пак 2 гърча (гранд мал)...

объркана съм

четох разни неща, четох и за дечицата ви с тази диагноза, но...
дали няма като мен някоя мама-епилептичка?
бих се радвала да се запознаем....

# 1
  • Мнения: 4 150
А преди да zабременеете какво лоШо преживяхте,zа да отклю4и епилепсия?

# 2
  • Мнения: 95
Здравейте,заинтересувах се от темата,защото дъщеря ми ,която е на 23год.,направи грандмал през март 2006.Досега не бяхме подозирали ,че има епилепсия.Пие депакин хроно и има доста странични ефекти.Но мисълта ми е,че  е във възраст ,когато  може да се мисли и за забременяване.Заинтригуваме господина с въпроса си.Мислите ли ,че някаква случка или преживяване отключват епилепсията?

# 3
  • Мнения: 1 290
мисля, че е възможно ......

# 4
  • Мнения: 4 150
Определено да.

# 5
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Свекито получава епилептични припадъци , защото има тумор в мозъка/ за щастие не расте и тя не желае да се оперира/. Обикновено получава припадъци при много силен стрес / въпреки че редовно си пие хапчетата/.
Ясно е, че стресът отваря врати на доста заболявания. Например, моя съученичка  получила диабет, когато е била много малка/ около четири години/ и един камион минал през нея. Т.е. тя била на земята , мужду гумите. Отървала се невредима, като се изключи диабета.

Общи условия

Активация на акаунт