Позна ли Иван Станчевкъде са 100-те хиляди лв?

  • 1 517
  • 18
  •   1
Отговори
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Позна ли Иван Станчев къде са 100-те хиляди лв в новогодишното предаване на Нова телевизия - "Сделка или не", и дали пък в Астрологията, като част от Езотериката все пак "има нещо"?

 - Какво е вашето мнение?

Последна редакция: вт, 02 яну 2007, 15:19 от Aleksander

# 1
  • Мнения: 2 759
     Иван Звездев не е бил в споменатото предаване, поради което само астрологията може да реши дали ако беше, щеше да познае...

# 2
  • Мнения: 1 058
В предаването беше Иван астролога, а  не Звездев.

# 3
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Станчев май му беше фамилията  Grinning, но може и Звездев Simple Smile..в Голямата уста май някой го беше нарекъл и Звездоброеца:)

..че позна, позна...но дали е случайно или наистина успя да "види" в боба нещо кой може да каже:) Той черпеше вода от два извора - астрологията и от гадаенето. ...Според мен си беше късмет. Но има и друго - хора като него са с повишена чувствителност и са с по-голяма способност да улавят "сигнали"..или казано по друг начин по-често ги спохождат прозрения, защото са отворени навън..(мое мнение).

# 4
  • Мнения: 2 759
..Според мен си беше късмет. Но има и друго - хора като него са с повишена чувствителност и са с по-голяма способност да улавят "сигнали"..или казано по друг начин по-често ги спохождат прозрения..
      Аз пък забелязвам, че участниците, които работят в Нова телевизия често получават подобни прозрения... Визирам Венета Райкова, но не само...

# 5
  • Мнения: 686
А той само позна къде са или успя и да ги спечели?

# 6
  • Мнения: 2 013
Отказа се и прие сделката - 20 000 лв. В неговата кутия имаше 2500.

Аз вярвам в астрологията, но не и на ежедневните хороскопи.

Последна редакция: вт, 02 яну 2007, 19:18 от Divana

# 7
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
  - При ситуацията на Иван, банката оферира смяна на кутии, което си мисля той щеше да приеме. А сега изведнъж- взимай 20 и бегай

 - - ТОВА ДОКАЗВА САМО ЕДНО - ЧЕ БАНКАТА ЗНАЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО В КОЙ НОМЕР КУТИЯ - КАКВО ИМА И СЪОТВЕТНО ТИ ИГРАЕ КУ.ВАЧКА!

# 8
  • Мнения: 2 631
  - При ситуацията на Иван, банката оферира смяна на кутии, което си мисля той щеше да приеме. А сега изведнъж- взимай 20 и бегай

 - - ТОВА ДОКАЗВА САМО ЕДНО - ЧЕ БАНКАТА ЗНАЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО В КОЙ НОМЕР КУТИЯ - КАКВО ИМА И СЪОТВЕТНО ТИ ИГРАЕ КУ.ВАЧКА!

Е много ясно  Laughing Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 050
..Според мен си беше късмет. Но има и друго - хора като него са с повишена чувствителност и са с по-голяма способност да улавят "сигнали"..или казано по друг начин по-често ги спохождат прозрения..
      Аз пък забелязвам, че участниците, които работят в Нова телевизия често получават подобни прозрения... Визирам Венета Райкова, но не само...
Peace за мен са пълни измишльотини  Outta Joint

# 10
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
А той само позна къде са или успя и да ги спечели?

 - Да, той ги позна къде са!
 - но не му дадоха възможност да ги спечели, - абе Отврат!

# 11
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ако беше познал да си ги беше взел.
А той прие офертата на банката.

От тук нататък може да има разни сценарии...

# 12
  • Мнения: 2 631
Ако беше познал да си ги беше взел.
А той прие офертата на банката.

От тук нататък може да има разни сценарии...

Те не му казаха, че може да поиска от Банкера смяна на кутиите... Че гледа на боб гледа, ама може ли и това да трябва да познае Simple Smile

# 13
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Ако беше познал да си ги беше взел.
А той прие офертата на банката.

 - Водещия му каза дословно: Сделка за 20000лв или отваряш твойта кутия!!!
 - А после, след като прие 20000 лв,  фарисейски му каза - ами ти що не поиска смяна на кутиите?...
 - А Иван преди това позна че 100-те хиляди са в другата кутия - номер-3...

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Те не му казаха, че може да поиска от Банкера смяна на кутиите... Че гледа на боб гледа, ама може ли и това да трябва да познае Simple Smile

Е той това ако не може да познае..не знам къде гледа.

- А после, след като прие 20000 лв,  фарисейски му каза - ами ти що не поиска смяна на кутиите?...
 

Фарисейски....нефарисейски, ако е звездоброец на място щеше да знае как да си ги вземе кинтите.

Общи условия

Активация на акаунт