Къде да поръчам кухня във Варна?

  • 3 987
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Предстои ми обзавеждане на нов апартамент,моля посочете ми фирми за кухни на приемливи цени от които сте доволни във Варна.Също така и фирми за мека мебел и спални  Praynig

# 1
  • Мнения: 139
Аз също в момента съм на тема обзавеждане.За кухня съм се спряла на фирма Хиперион.  Три приятелски семейства си правиха кухните при тях и са много доволни,едните дори "избягаха "от Мартинели и останаха много доволни .За цените не мога да коментирам ,но общото мнение е, че качеството отговаря на цените които предлагат.
Тази фирма прави и спални и други мебели.
До меката мебел не съм стигнала и още нямам идея. Hug

# 2
  • Мнения: 9 095
може ли малко инфо за тази фирма, че ние ако не си харесаме жилище ще правим ремонти в нашето... Peace

# 3
  • Мнения: 174
Ние нашата кухня я поръчахме от Паприков/и преди може би 3 години. Много съм доволна, нищо не е мръднало, но все пак не е минало много време. Не съм сигурна за цената, не мисля, че беше много скъпа. Ако те интересува, ще проверя като се прибера.

# 4
  • Мнения: 5 622
Д&С е нашата кухня. Доволна съм и аз. То какво има,ч е да не съм доволна..Тогава, като я правихме, само те ни предложиха най-добра цена за това, което искахме и затова при тях си я направихме, + това ползвахме 10% отстъпка, защото беше след изложението 3-те ключа  Peace

# 5
  • Мнения: 9 095
а кога е това изложение и къде Blush

# 6
  • Мнения: 5 622
В Спортна зала- ноември месец. Вече мина, но можеш да минеш през Д&С и да питаш, може още да важи, знам ли.....

Намират се в района на Пикадили център, съвсем близо до студио Еспложън, мисля, че се водят на улица Селиолу  newsm78

# 7
  • Мнения: 23
Благодаря на всички за отговорите,Хиперион на ул.Габрово ли се намираше?

# 8
  • Мнения: 9 095
благодаря и аз ще минем да разгледаме, като решим да правим ремонти  bouquet

# 9
  • Мнения: 410
 Моята кухня е от Идея мебел. Намира се под синия пазар. Като качество е супер. Голямото ми синче вече 5 год. се опитва да я потроши и не е мръднала!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Някакво мнение за "Ергодизайн"?
Гледахме тяхна кухня в "Аквацентър" и много ми хареса, но не знам какво е качеството?

Общи условия

Активация на акаунт