помощ габички

  • 914
  • 7
  •   1
Отговори
на 23г сам и сам от провинцията(казвам го защото тук наистина няма добри генеколози),преди 1г ме лекуваха от вазпаление на йачника от антибиотика  ми се появиха и габички на езика проведох си лечението така както ми каза доктора от тогава проблемите не спират. писна ми вече изледвания какви ли не сам правила и всичко излиза нормално  по доктори сам постоянно лечения хапчета и ништо ако не ме мачи биало течение то ште ми побелиява езика.последния генеколог при който ходих ми каза че имам хронична габична инфекция и почна да ме лекува но ми каза че лечението може и да не помогне вече и аз незнам какво да правия сега почвам с низорал но на моя глава.ако ниакой е имал или има подобни проблеми моля да пише    Rolling Eyes     

# 1
  • София
  • Мнения: 1 095
Лекар не мога да ти препоръчам, ако не кажеш от къде си. Напиши го. Не е страшно.  Simple Smile може пък да познаваме някой от твоя край или близо до него.

Принципно старай се да се храниш с повече алкални храни, не с кисели. Гъбичките си падат по киселата среда. поне им пречи докато се намери решение.  Laughing Laughing

# 2
надявам се че сам успяла правилно да изпратя писмото но сигорно е лично и за това не го виждам в форума малко ми етрудно да се оправям по тези форуми newsm78

# 3
знам че животат е хубав и вапреки проблемите се опитвам да си мисля че може да баде и още по хубав но когато няма здраве човек губи надежда за това пожелавам на всеки много здраве през новата година а всичко друго зависи от нас самите  Peace

# 4
на 23г сам и сам от провинцията(казвам го защото тук наистина няма добри генеколози),преди 1г ме лекуваха от вазпаление на йачника от антибиотика  ми се появиха и габички на езика проведох си лечението така както ми каза доктора от тогава проблемите не спират. писна ми вече изледвания какви ли не сам правила и всичко излиза нормално  по доктори сам постоянно лечения хапчета и ништо ако не ме мачи биало течение то ште ми побелиява езика.последния генеколог при който ходих ми каза че имам хронична габична инфекция и почна да ме лекува но ми каза че лечението може и да не помогне вече и аз незнам какво да правия сега почвам с низорал но на моя глава.ако ниакой е имал или има подобни проблеми моля да пише    Rolling Eyes     

Здравей. Преди около половин година имах гъбички и знам колко е неприятно.Първо ми изписаха антибоитик и Флажил,от което положението стана още по-зле.Смених гинеколожката и отидох на дерматовенеролог.Предписаха ми Низорал и едни вагинални глобули,но да ти кажа честно не помня името.Аз съм от Пловдив и ако искаш мога да те насоча към лекари.Успех!

# 5
парво реших да опитам с хомеопатия защото за последната 1 година  изпих толкова хапчета колкото никога не сам пила през живота си но определено информация за добар генеколог в пловдив няма да ми е излишна защото тук вече и за профилактичен  преглед няма да отида един ми казва всичко е нормално другиа ми казва оо лоша работа така че ще се радвам ако ме насочиш кам някой благодаря ти

# 6
парво реших да опитам с хомеопатия защото за последната 1 година  изпих толкова хапчета колкото никога не сам пила през живота си но определено информация за добар генеколог в пловдив няма да ми е излишна защото тук вече и за профилактичен  преглед няма да отида един ми казва всичко е нормално другиа ми казва оо лоша работа така че ще се радвам ако ме насочиш кам някой благодаря ти
Между другото на мен гъбичките ми се появиха от пиенето на много хапчета,понеже имах ушна инфекция и изкарах два курса с антибиотици.Значи,за гинеколог,мога да ти препоръчам д-р Тотев в ДКЦ5 в Тракия,но мен ме излекува д-р Арабаджиева,тя е дерматовенеролог и пак работи там.Дано да се оправиш скоро,защото знам колко е неприятно.

# 7
много ти благодаря за информацията пловдив ми е по близо от сф  но точно това че незнаех при кого да отида ме спираше трябва да се оправя просто ми трябва добар доктор да знае какво прави и говри пожелавам ти здраве и дано да не се сбласкваш с такива проблеми повече Party

Общи условия

Активация на акаунт