моля даите ми съвет спешно...

  • 1 523
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
 здравейте!

бременна съм в 37 седмица и в нощта на 31 срещу 1 започнах да повръщам и да имам диария.... скапах се цялата нощ... на другия ден нещата продължиха с повръщането, не съм яла почти нищо - само малко плодове и препечена филия със малко сирене.... Моля посъветвайте ме какво да направя така че по естествен начин да стегна стомаха и жсе пак нещо да хапна че се притеснявам за детето.... предварително ви благодаря.

# 1
  • Русе
  • Мнения: 170
Според мен трябва да отидеш на лекар.Само той ще ти определи адекватно за твоето положение лечение. Иначе аз с втората си бременност бях в подобна ситуация(в 36 г.с. )Тогава пих папаверин, спазмалгон и нещо срещу повръщане (не си спомням как се казваше)  и спазвах диета, след консултация с гинеколога ми, естествено.

# 2
  • Мнения: 702
Съветвам те да се консултираш с гинеколога си.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 227
Съветвам те да се консултираш с гинеколога си.
И то по-бързо, ако е възможно.

# 4
  • Мнения: 294
междувременно пий много вода - да не се обезводниш!

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Съветвам те да се консултираш с гинеколога си.
И то по-бързо, ако е възможно.
Абсолютно, отивай веднага!

# 6
  • Мнения: 2 849
Да не ти
наближава раждането .Понякога след такова изчистване на организма се очаква да се появи бебето . Thinking

# 7
  • Мнения: 5 393
Да не ти
наближава раждането .Понякога след такова изчистване на организма се очаква да се появи бебето . Thinking
Да, и аз така съм чувала.Все пак веднага се свържи с наблюдаващия те гинеколог и пий течности.Успех Hug

# 8
  • Мнения: 473
 мисля че не ми наближава раждането - миналата седмица бях на лекар и има още време до средата или края на януари... по-скоро ми се струва че съм лепнала някой вирус - лошото е че лекаря не си вдига днес тел. и не е официален работен ден... а аз не мога да поема нищо освен вода... благодаря на всички ви за съветите...

# 9
  • Мнения: 5 393
В такъв случай поне вземи хидратиращи прахчета и ги разтваряй във водата, която пиеш.Те са против обезводняване-аз съм давала на малкия Хидратин Алфа.Безвредни са.Не се притеснявай-един ден без храна не е страшно, но все пак пробвай през няколко часа да хапваш някакво минимално количество.

# 10
  • Мнения: 284
За разтрайството може да вземеш смекта или изпий 1-2с.л.оцет(но е много гадно)За повръщането цирукал на хапчета,но ако повръщаш много е по-добре деган инджекция.Дегана 3 пъти на ден може да се бие-за бременни става.Аз бях цял месец на деган,че повръщах постоянно.А за бебчо не се притеснявай то си взема от теб каквото му е необходимо Hug

# 11
  • Мнения: 683
Съветвам те да се консултираш с гинеколога си.
И то по-бързо, ако е възможно.
Това е най-добре.  Peace

# 12
  • Мнения: 5 362
Съветвам те да се консултираш с гинеколога си.
Peace

# 13
  • Мнения: 1 671
Деганът е подходящ за повръщане - и аз като теб не можех нищо да поема в 9 месец и една седмица пих Деган. Имай едно наум - повръщането и честото ходене до тоалетна са първи признак на раждане. Успех!

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
Най- важното е да не се обезводниш  Peace Пий много течности!!!

Общи условия

Активация на акаунт