Споделете как посрещнахте Новата година!

  • 2 162
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 983
Предполагам, всеки е изживял своя незабравим миг. Предлагам тук да споделим всички вълнуващи и недотам вълнуващи неща от тази нощ.

Аз, съпруга ми и децата си бяхме в къщи. Отрупах масата с много храна и седнахме както всяка друга вечер. Щяха да идват едни приятели, но като разбраха, че дъщеря ми е болна се отказаха, защото и те имат детенце.
Зяпахме телевизия и от време на време си казвахме по едно "Наздраве". Какво да ви кажа, никакво вълнение от моя страна, вечер като всяка друга, само дето след 12 часа започнаха едни гърмежи, че се наложи да сложа памук в ушите на дъщеря ми, за да не се събуди.

Обикновенна вечер с едно изключение, че след 12 часа вече станахме член на ЕС.В 1 часа вече си бях в леглото, като си представя моята ранобудна маймунка, че ще стане рано и ще ме събуди, предпочетох да се наспя от безмисленото стоене и зяпане на телевизия.



Последна редакция: пн, 01 яну 2007, 09:36 от Rouz

# 1
  • Smallville
  • Мнения: 994
И ние така като вас,сложихме масата,хапнахме,пийнахме леко,скъпия отиде на работа Sad и ние културно си легнахме в 1.30ч.За мен си беше крайно различно,защото всяка година сме някъде,на заведение,на гости,а снощи се чувствах много уютно у дома.И понеже дъщеря ми е вече голяма с  нея висяхме по терасите да гледаме фойерверките....
Честита Нова Година!!!

# 2
  • Мнения: 750
4естита Нова Година и от мен HugКасмет,здраве и много любов ви желая!!!      Ами и ние като вас празнувахме WinkТази година за първи път си бяхме у дома!А и как ина4е-дъщеря ми е на 7 и нямаше на кого да я оставим,детегледа4ки,баби...вси4ки се спасиха на някаде Crossing Arms!А аз съм бременна в 8 месец Party та много не ми е до празнуване!Цигарите ми пре4ат,от силната музика беба запо4ва едни танци.. Crazyабе знаете как е!И решихме да си останем у дома!Хапнахме хубаво,детенце си легна рано...а в 12 си помислих 4е съм в Камбоджа #CrazyГолеми гармежи бяха!Погледахме телевизия...и в 2 си бяхме в леглото!Опитах да ударжа пове4е ама не се полу4и...имайки предвид 4е предишната ве4ер беба не ме остави да спа а и кисилини  ме мъ4еха цяла ве4ер...!Ами,така си изкарехме ние-тихо и кротко в домашна обстановка!Но ми беше някак истинско,топло и уютно у дома със любимите ми хора Heart Eyes   

# 3
  • Мнения: 2 211
Честита Новата 2007 Година и от мен! Бъдете здрави!
И ние си бяхме у дома - аз, съпругът и малкият ни син. Изкарахме си много весело. Танцувахме, шегувахме се, хапнахме и посрещнахме Новата Година с детско шампанско.
Миналата година на този ден ни изписаха от болница. Детето още не беше добре, а и аз се заразих и най - кратко казано беше кошмарна нощ.
Снощи и тримата бяхме щастливи, че сме заедно, здрави сме и ни е уютно. Наистина, човек трябва да цени това което има.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 90
Честита Нова година и честито членство в Европейския съюз.
Много здраве, щастие, късмет и много сбъднати мечти през новата 2007 година.
Ние както всяка друга година първо бяхме вкъщи с милото до 22 часа. Хапнахме, пийнахме - все пак бях рожденничка и аз исках да имам празник.
След това отидохме на площада за да посрещнем Новата година.
После отидохме на гости, отново похапнахме, пийнахме, потанцувахме и към 3 часа се прибрахме вкъщи. 

# 5
  • Мнения: 2 220
Бяхме със свекърите ми, които дойдоха от Варна. Спокойна, приятна вечер. Хубава, защото не сме всеки ден с тях.

# 6
  • Мнения: X
Уж щяхме да сме сами, после се обадиха едни приятели и в 12 без 10 дойдоха и други приятели. Беше тясно, викаха много, аз не се чувствах добре, малкия беше с много висока температура и на никой от тях не му пукаше, дори когато ги помолих да не викат. Стояха до 3-3.30, аз си легнах към 4 и към 4.30 Ванко пак започна да го тресе, вдигна висока Т, цялата нощ не спах, излезе ми акъла:( Отвратително "празненство", дано новата година ми донесе много щастливи мигове.

# 7
  • Мнения: 4 053
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА
желая Ви много здраве и късмет през новата година,
ние също си бяхме у дома,само ние,тихо, спокойно и приятно,
прекрасния ме изненада с подарък,който въобще не очаквах,защото вече се беше разписал на коледа,
легнахме си към 2 и даже се наспахме,
но днес вече сме скарани,аз седя сама и страдам,плача,а защо и аз незнам......направо нямам думи,
много ми е тъжно,че така стана точна на първия ден от новата година,
дано сълзите през годината да са ми от щастие,а не от тъпата ми глава Cry

# 8
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Честита нова година и от мен  Grinning Grinning Grinning
Ние бяхме с много приятели в едно близко село. Изкарахме си супер - музика, смях, танци.... Tada . Никой не ни пречеше, ние не пречихме  Wink. А на сутринта видях дечица със суровачки, тръгнали да обикалят къщите  Simple Smile. Стана ми много мило Heart Eyes, мислех, че днешните деца не го правят, и много ме зарадваха тези дребосъци  Hug Hug Hug

# 9
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Честита нова година на всички!Много здраве щастие и лични успехи!Ние със съпруга ми бяхме при родителитеми и както повечето от вас отрупахме масата казахмеси наздраве и зяпнахме телевизора.Скука скука ,само дето в 12 се размърдахме пийнахме шампанско ,хвърлихме по някоя друга бомбичка и така.Това беше единственото различно от всяка друга вечер.И като стана 1 часа аз бях вече в страната на сънищата. Simple Smile Какво да се прави - понякой път купона кипи понякой път не.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 244
ЧНГ!
Аз "изкарах" много странно... Съпругът ми е в чужбина и имах уговорка с приятели да си правим купон... само че предната вечер изобщо не можах да спя... и поради състоянието ми (вж. лентичката по-долу  Simple Smile )това доведе до усилено, целодневно гадене  Confused Grinning Така че се отказах от купона и зяпах филми цяла вечер. Но ми беше добре, ако се бях насилила да отида, вероятно щях да си изкарам криво вечерта...  Tired
 Sunglasses Кой пък е казал, че НГ означава задължително купон?!

# 11
  • Мнения: 388
Честита нова година!Много здраве, щастие и любов на всички!
Аз лично изкарах много хубаво до настъпването на новата година.Домашна обстановка,децата,мъжа,изискани толети,прически,отрупана маса,много свещи-постарах се всичко да е на ниво и в същото време уютно и приятно,но .......Винаги има,НО,копирам поста си от другата тема-
Точно в 1ч.се звъни,но не защото е шумно.Отварям,естественно без да гледам и на среща ми две пияни 13-15г. деца.Търсят момчето от горния етаж,но вместо да кажат честита нова година или извинете,започват да ме псуват.  Тъкмо заспахме и в 3ч.се започва невероятно скачане и набиване върху главите ни(музиката беше силна,но не ни пречеше).Мъжът ми побесня,преоблече се и отиде да им направи забележка.Най-очудващото било,че отворила майката.
Не проумявам кой нормален човек ще позволи такава свинщина и как позволява на децата да пият?

# 12
  • Мнения: 6 472
Честита Нова Година и от мен  bouquet

И ние си бяхме в къщи. Имахме оферта да ходим да празнуваме без децата, но последните месеци бях толкова ангажирана и им обръщах толкова малко внимание, че реших да прекараме празниците всички в къщи. Седяхме до 2. Кумовете ни бяха на гости, приказвахме си, гледахме филмче и си легнахме. Днес мама и тате се в къщи, забавляват дечурлигата, а аз най- после успях да се наспя Mr. Green

# 13
  • Мнения: 191
Здраве и късмет за всички и от мен!!!!Купона беше на шес,празнувахме в ресторант,имаше програма с балет,илюзионисти,акробати.Едвам се завлякох до леглото и вече втори ден не си чувствам краката,абе с една дума се набеснях за цялата стара година. dance

# 14
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ние бяхме на гости на майка ми, посрещнахме Новата година на маса с шампанско и отрупана маса, а след това на центъра на града, да тропнем български хорца. Зарадвахме и една приятелка, която беше на работа с присъствието си и така не усетих кога стана 4 часа сутринта.

Честита нова година!

Общи условия

Активация на акаунт