Удоволствието от хвърляне на пиратки...

  • 4 400
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 258
Днес цял ден се чудя и мая,какво удоволствие им доставя на хората да си дават парите за пиратки и още повече да гърмят целодневно.На обяд детето се стресна от скапаните пиратки,защото някакви деца вместо да си купят сандвич с джобните си пари,си бяха напазарували торба с гърмящи гадости.Сега,два часа преди настъпването на Великата и така чакана 2007-ма година,гърмежите продължават.Детето се стряска при всяка бомба,представям си какво ще стане в полунощ.Защо не се спрат тези хора и имат ли акъл в главите си???За пръв път изразявам възмущението си в този форум,но този път не се сдържах...Сигурно съм остаряла вече.Знам ,че и други подобни теми има,но пък с тази ще ми олекне определено,след като съм споделила негативното си вълнение с вас.Благодаря! Hug

# 1
  • Мнения: 2 237
И аз съм възмутена ! И моето мъниче се стряска и само плаче,сто пъти я приспивам.... #Cussing out То бива ама това чудо......Егати,значи аз мога тихо и кротко да се веселя у дома без да гърмя,а някои не...Е !
Еееех,бай Ганьооооо......... Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 2 258
Седя и си мисля....сигурно е страхотно да гърмиш на половин метър от себе си и главата ти да канти като триста-годишна църковна камбана....много готино....Верно ,че живея на село ама.... Sick

# 3
  • София
  • Мнения: 4 423
и преди да имам бебе никога не съм гърмяла пиратки, ужасно е, Джули въобще не може да заспи, стряска се, плаче, аз откачам....как може наистина, да ти доставя удоволствие такова нещо, ние се задоволяваме най - много с бенгалски огън.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 634
Ох болната ми тема,от няколко часа се опитвам да приспя детето и не мога ,да не говорим че цял ден не е спал.Не издържам вече,и това ще е цяла вечер явно.От няколко дни и аз се опитвам да си обясня какво толкова можеш да изпиташ като правиш нещо такова,което е и най-вече опасно.

# 5
  • Мнения: 14 899
И тук е като на изпитателен полигон. Яд ме е, че родителите се кефят повече от децата на това ..... След гърмежа почват и алармите на колите ..... И аз се питам що за удоволствие?

# 6
  • Мнения: 22 867
И при нас е "Кербала ряпа да яде........." Не знам що за съмнително удоволствие е да създаваш тоя кошмарен шум Twisted EvilИ има заповеди на кметове, забраняващи продажбите на тия гърмящи устройства, а резултата е нулев. То да беше само на Нова година, ами имам чувството, че при нас от лятото дънят.........И най-жалкото е, че някакви половинметрови хлапаци мятат пиратки и подобни гърмежки без родителски контрол. Не знам къде са родителите им и кога ще се разтревожат - като стигнат хлапетата до болница.

# 7
  • София
  • Мнения: 12 550
Вече съм облечена и съм до вратата, защото не стига, че навън е бомбардировка, а някакви изроди започнаха да хвърлят и в самия вход. Резултатът знаете какъв е - детето пищи стреснато, а аз ще убия някого точно на Нова година bash smile3515 smile3511 #Sniper Rage
На всичкото отгоре мъжът ми е нощна смяна и съм самичка с детето. #Crazy

# 8
  • Мнения: 180
Днес така ме ядосаха едни хлапета,че не се стърпях и им четох"конско".Но нали се досещате за резултата-след 10крачки пак започнаха.Та сега съм се въоръжила с ТЪРПЕНИЕ,друго не ми остава

# 9
  • Мнения: 1 616
Моят син заспа към 23:30 и толкова беше уморен, че сега спи непробудно въпреки канската пукотевица наоколо.
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!

# 10
  • Мнения: 2 956
И аз оставих сина си до по-късно и въпреки адските гърмежи навън ,не се събуди  newsm44
Честита Нова Година !!!

# 11
  • Мнения: 4 585
     Миналата година януари зам министъра по бедствия и аварии се появи в обсега на телевизиите с бинтована ръка, наранен от пиратка. Вече не се учудвам на нищо. Разбирам да беше зам министър на вътрешните работи или отбраната. И аз очаквам от този човек да работи превантивно и за намаляване жертвите и последствията от бедствия и аварии.

# 12
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
В нашия квартал тази година е тихо, просто съседите дето гърмяха други години тази година имат бебе. Да им е живо и здраво и още им желая. Да мирясаме повече години.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 244
ЧНГ!

То тва да беше... тази вечер някакви лекенца на улицата ми метнаха пиратка в краката... Такъв сърцетуп отдавна не бях получавала. #2gunfire

# 14
  • Мнения: 845
Едно хлапе днес на обяд метна пиратка пред количката. Едвам се стърпях, да не му скъсам ушите. Съответно бебчо се разплака от страхотния шум. Големият ми син, никога не си е играл с пиратки.  NaughtyПитам се тия родители дали изобщо знаят какво правят децата им като ги няма? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт